8mm Kesme Çaplı ve YG8 Sınıfı Özel Taşlama için SC-2M Top Burunlu Silindir Şekilli Karbür Döner Çapak
| Modeli: | SC-2M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 8 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 64 mm |
SF-3M Radius Tree Shape Carbide Rotary Burr - 9.6mm Kesme Diametresi YG8 Sınıfı Tungsten Karbid Yarı Bitmiş Boşluk
| Modeli: | SF-3M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 64 mm |
Top şeklindeki Karbid Rotary Burr Blank, 6 mm kesim çaplı ve özel diş öğütme için YG8 sınıflı
| Modeli: | SD-1BM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 6 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 16 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 50 mm |
6mm Kesme Çaplı ve YG8 Kalite Tungsten Karbürlü SC-1BM Top Burunlu Silindirik Şekilli Karbür Döner Çapak Boşluğu
| Modeli: | SC-1BM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 6 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 16 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 61 mm |
SL-2M Radius Karbid Rotary Burr ile Taper Özel Diş Profili için 8mm Kesme Diametresi ile Yarı Bitmiş
| Modeli: | SL-2M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 8 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 67 mm |
Alev Şekli Karbid Döner Burr Blank - 12.7mm Kesme Diametresi Özel Diş Maçlama için Tungsten Karbid Malzemesi
| Modeli: | SH-5M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 32 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 77 mm |
9.6mm Kesme Çaplı, Özelleştirilebilir Diş Profili ve Yeniden Taşlama için SE-3M Oval Şekilli Karbür Döner Çapak Ham
| Modeli: | SE-3M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 16 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 61 mm |
SD-2M Top şeklinde Tungsten Karbid Rotary Burr, Diş özelleştirmesi için 8 mm kesim çaplı
| Modeli: | SD-2M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 8 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 6,4 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | Hava ve agresif olmayan gazlar |
12.7mm Kesme Çaplı ve Tungsten Karbür Malzemeli, Özel Taşlama İçin SC-5M Top Burunlu Silindirik Karbür Döner Çapak Ham
| Modeli: | SC-5M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
Özel Diş Bileme İçin SA-3M Virgin YG8 Sınıfı Karbür Blank – Yarı Mamul Tungsten Karbür Çapak
| Modeli: | SA-3M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 64 mm |