12,7 mm Kesme Çaplı ve 6 mm Şaftlı 5 Parçalı Karbür Döner Çapak Seti, Çoklu Malzeme İşlemleri İçin
| Modeli: | SB-5M ST/SC-5M AL/SG-5M DM/SL-4M SF/SH-5M SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25/28/32mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 54/58/70/77 mm |
5 Parça Tungsten Karbid Rotary Burr Set, 12.7mm Kesme Diametresi ve 6mm Multi-Material İş için Şank
| Modeli: | SB-5M ST/SG-5M DM/SH-5M AL/SC-5M AL/SL-4M ST |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25/28/32mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70/73/77mm |
SG-1BM G0616 Virgin Tungsten Karbür Ön Forması Silver Brazed Semi-Finished Carbide Burr with 6mm Cut Diameter
| Modeli: | SG-1BM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 6 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 16 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 61 mm |
SF-5M F12.725 12.7mm Kesme Çaplı ve Çapak Üretimi İçin Gümüş Lehimli Saf Tungsten Karbür Ön Formu
| Modeli: | SF-5M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
Genel İşleme için 6mm Çubuklu 5 Parça Tungsten Karbid Döner Çakma Set
| Modeli: | SJ-5M SC/SK-5M DC/SG-3M SK/SN-4M DM/SE-3M SK |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9,6/12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 6,3/11/12,7/16/19 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 54/58/61/64mm |
SH-5ZM H1232 Bakir Tungsten Karbür Uç – Gümüş Lehimli Döner Çapak Alma Ucu, 12mm Kesme Çaplı
| Modeli: | SH-5ZM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 32 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 77 mm |
12.7mm Kesme Çaplı ve 6mm Saplı 5 Parçalı Karbür Döner Çapak Seti (Metal İşleri İçin)
| Modeli: | SL-4M ST/SM-5M GİRİŞ/SF-5M GİRİŞ/SE-5M AL/SG-5M DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22/25/28mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 67/70/73mm |
SH-2M Virgin Tungsten Karbid Gümüş Leğenli Yarım Bitmiş Karbid Burr Blank 8 mm Kesme Çaplı
| Modeli: | SH-2M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 8 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 64 mm |
Metal İşleme İçin 12.7mm Kesme Çaplı ve 6mm Saplı 5 Parçalı Tungsten Karbür Döner Çapak Seti
| Modeli: | SH-5M AL/SL-4M SF/SG-5M DM/SB-5M ST/SC-5M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25/28/32mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70/73/77mm |
6 mm Şank Tungsten Karbid Burrs, 12.7 mm Kesim Diametresi ve Çeşitli Şekil ve Metal İşlemleri için Kesim
| Modeli: | SL-4M ST/SF-5M IN/SG-5M DC/SM-5M ST/SC-5M DM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22/25/28mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 67/70/73mm |