Geliştirilmiş Aşınma Direnci İçin 12,7 mm Kesme Çaplı AlTiN Kaplamalı Çok Dişli Karbür Çapak Seti
| Modeli: | SF-5M SK/SC-5M SC/SB-5M IN/SL-4M AL/SH-5M DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25/28/32mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70/73/77mm |
SA-41M Katı Karbid Silindir Çifte Kesim Burr - Genel Metal Dönüştürme için 38mm Toplam Uzunluk
| Modeli: | SA-41MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 1,5 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 6 mm |
| İncik: | 3 mm |
| etraflı: | 38 mm |
SA-41ML3 Derin Oyuklar ve Yan Duvarlar İçin 75mm Uzun Saplı Tek Kesim Tungsten Karbür Çapak
| Modeli: | SA-41ML3 SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 1,5 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 6 mm |
| İncik: | 3 mm |
| etraflı: | BTS'in |
SE-41ML3 75mm OAL Tek kesim Oval Profil Uzun Şekil Karbür Burr Konkaf ve Eğili İşler için
| Modeli: | SE-41ML3 SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 3 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 5,5 mm |
| İncik: | 3 mm |
| etraflı: | BTS'in |
SD-42ML3 Tek Kesim Uzun Saplı Karbür Çapak, 3mm Kesim Çapı ve 75mm Toplam Uzunluk, İç Radyüsler İçin
| Modeli: | SD-42ML3 SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 3 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 2,8 mm |
| İncik: | 3 mm |
| etraflı: | BTS'in |
SA-1BML6 150mm Uzun Saplı Karbür Döner Çapak, Derin Boşluk Çalışmaları İçin Tek Kesim Tasarımlı
| Modeli: | SA-1BML6 SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 6 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 16 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 166mm |
SG-44ML3 Nokta Uçlu Ağaç Profilli ve Tek Kesimli Tasarımlı Masif Karbür Çapak, Dar Oluklar ve Köşeler İçin - 75mm Toplam Uzunluk
| Modeli: | SG-44ML3 SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 3 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 12,7 mm |
| İncik: | 3 mm |
| etraflı: | BTS'in |
SM-42ML3 75mm Uzunluk, Konik Profil ve Hassas Eğim ve Delik İşleri İçin Tungsten Karbür Malzemeli Masif Karbür Döner Çapak
| Modeli: | SM-42ML3DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 3 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 11 mm |
| İncik: | 3 mm |
| etraflı: | BTS'in |
SE-41ML3 Volfram Karbidinde ince detay çalışmaları için uzattığı kollu 3 mm uzun kollu Karbid Burr
| Modeli: | SE-41ML3 SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 3 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 5,5 mm |
| Şaft Çapı: | 3 mm |
| etraflı: | BTS'in |
SM-42ML3 Tungsten Karbidinde yamaç çalışmaları için 75mm OAL Tek Kesimli Katı Karbid Döner Burr
| Modeli: | SM-42ML3 SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 3 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 11 mm |
| İncik: | 3 mm |
| etraflı: | BTS'in |