SM-42ML3 Uzun Saplı Tek Kesim Karbür Çapak, Derin Uygulamalarda Pürüzsüz Sonlandırma İçin Uzatılmış Saplı
| Modeli: | SM-42ML3 SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 3 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 11 mm |
| Şaft Çapı: | 3 mm |
| etraflı: | BTS'in |
SG-3ML6 Uzatılmış Şank Döner Burr ¢ Zor Erişilebilir Alanlar için Tungsten Karbid Tek Kesim
| Modeli: | SG-3ML6 SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 169mm |
SL-1BM Yarı Bitmiş Konik Yarıçaplı Karbür Döner Çapak, Geçiş Yüzey Kesimi İçin, 6mm Kesme Çapı ve YG8 Kalitesi
| Modeli: | SL-1BM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 6 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 16 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 61 mm |
SG-2ML6 150mm Saplamalı Sivri Ağaç Tek Kesim Karbür Çapak, Derin Kanallar ve Keskin Köşeler İçin
| Modeli: | SG-2ML6 SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 8 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 169mm |
SL-4M Radius 12.7mm Kesme Çaprazlığı YG8 Sınıfı Özel Döşeme için Yarım Bitmiş Karbid Döner Dökme
| Modeli: | SL-4M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 75 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 73mm |
16mm Kesme Çaplı ve YG8 Kalite 60° Havşa SJ-6M Karbür Döner Çapak Boşluğu, Özel Diş Bileme İçin
| Modeli: | SJ-6M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 16 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 14.5mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 62mm |
Tasarlanabilir Eğilmiş Yüzey Çalışmaları için 9.6mm Kesme Diametresiyle Alev Şekli Karbid Döner Burr
| Modeli: | SH-3M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 64 mm |
Alev şekli Karbid Rotary Burr Blank, özelleştirilebilir diş profili için 8 mm kesim çaplı
| Modeli: | SH-2M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 8 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 64 mm |
12.7 mm kesim çaplı ve özel diş öğütme için YG8 volfram karbürlü sivri ağaç şekli karbür döner burr boşluk
| Modeli: | SF-5M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
8mm Kesim Çaplı ve YG8 Kalite SF-2M Yarıçaplı Ağaç Şekilli Karbür Döner Çapak Boşluğu, Özel Taşlama İçin
| Modeli: | SF-2M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 8 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 50 mm |