Tüm Ürünler
AlTiN kaplamalı 5 parçalı Karbid Burr seti, alüminyum kaplamada çoklu malzeme çalışması için 6 mm çubuğu ile
| Modeli: | SC-3M DC/SE-3M DC/SC-3M AL/SM-4M SF/SB-3M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 16/19 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 61/64 mm |
Kesim çapı 12.7 mm ve hassas metal işleme için 6 mm'lik çubuğu olan 5 parça Tungsten Karbid Burrs Set
| Modeli: | SN-4M SC/SJ-5M SF/SJ-5M DM/SK-5M SC/SD-5M DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 6,3/11/12,7 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 54/56/58 mm |
AlTiN Kaplamalı, Aşınmaya ve Isıya Dayanıklı Karbür Çapak Seti (5 Parça, Alüminyum Kılıflı)
| Modeli: | SC-5M SC/SA-5M SF/SB-5M IN/SL-4M AL/SH-5M DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25/28/32mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70/73/77mm |
12.7mm Kesme Çapı ve 6mm Saplı, Çok Malzemeli İşleme İçin 5 Parçalı Tungsten Karbür Döner Çapak Seti
| Modeli: | SM-5M ST/SG-5M DM/SC-5M DM/SF-5M IN/SL-4M ST |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22/25/28mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 67/70/73mm |
5 Parça Tungsten Karbid Rotary Burr Set, 12.7mm Kesme Diametresi ve 6mm Multi-Material İş için Şank
| Modeli: | SG-5M AL/SM-5M DM/SG-5M SC/SC-5M DM/SC-5M SF |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22/25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 67/70 mm |
Alüminyum kapaklı genel metal işleme için çoklu kesimli 5 parça Tungsten Karbid Döner Burr Set
| Modeli: | SA-2M CB/SE-3M SK/SG-3M SK/SJ-5M SC/SN-4M DM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 8/9,6/12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 11/12,7/16/19 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 58/61/64mm |
12.7mm Kesme Çapı ve 6mm Saplı, Çok Yönlü Metal İşleme İçin 5 Parçalı Tungsten Karbür Döner Çapak Seti
| Modeli: | SA-5M SC/SB-5M DC/SC-5M DC/SE-5M DC/SF-5M DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22/25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 67/70 mm |
5 Parça Karbid Rotary Burr Seti - 6mm Şank Tungsten Karbid Burrs Kit
| Modeli: | SE-3M SK/SA-2M CB/SG-3M SK/SJ-5M SC/SN-4M DM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 8/9,6/12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 11/12,7/16/19 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 56/58/61/64mm |
Çoklu Kesim Karbür Döner Çapak Seti, Tungsten Karbür Malzeme ve 6mm Şaftlı, Çeşitli İşleme Görevleri İçin 5 Parça
| Modeli: | SN-4M DM/SG-2M ST/SM-5M AL/SB-2M CB/SK-5M DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 8/12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 6,3/12,7/19/22 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 54/58/64/67 mm |
5-parça Tungsten Karbid Rotary Burr Set, Çift Kesim Tasarımı ve Metal İşlemleri için 12.7 mm Kesim Diametresi
| Modeli: | SA-5M DC/SG-5M DC/SF-5M DC/SM-5M DC/SL-4M DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22/25/28mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 67/70/73mm |