Tüm Ürünler
Çok dişli tasarımlı ve metal işleme için 6 mm'lik çubuğu olan Tungsten Karbid Döner Burr Set
| Modeli: | SA-2M CB/SC-2M CB/SG-2M ST/SM-5M IN/SN-4M DM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 8/12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 12,7/19/22 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 58/64/67 mm |
Bir tek ince kesimli elmas kesimi ve çoklu malzeme bitirme için alüminyum kesimi ile 5 parçalı karbid rotary burr seti
| Modeli: | SG-5M SF/SF-5M DM/SC-5M AL/SA-5M DM/SA-5M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
Alüminyum Elmas Tek Kesim Kombosu için 6 mm Çubuklu 5 Parça Tungsten Karbid Döner Burr Seti
| Modeli: | SA-5M AL/SA-5M DM/SC-5M AL/SG-5M /SH-5M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25/32 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70/77 mm |
AlTiN kaplamalı çok şekilli çok dişli karbonit dönen birer çukur seti genel metal işleme için
| Modeli: | SF-5M SK/SL-4M AL/SB-5M IN/SC-5M SC/SH-5M DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25/28/32mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70/73/77mm |
6mm Saplı Metal İşleme İçin 5 Parçalı Tungsten Karbür Freze Ucu Seti
| Modeli: | SN-4M DM,SF-3M ST,SM-4M AL,SK-3M DC,SB-1M CB |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 6/9,6/10/12 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 5/13/16/19mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 50/61/58/64mm |
Dayanıklı plastik kılıf ve 6 mm çubuğunda çeşitli şekillerde 5 parçalı Karbid Burr Kit
| Modeli: | SG-5M SF,SF-5M DM,SC-5M AL,SA-5M DM,SA-5M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
5 parça Tungsten Karbid Burr Kit 6 mm Çubuk ve Metal İşlem için Çift Kesim
| Modeli: | SN-2M DM,SM-4M SK,SG-2M DK,SC-1M CB,SB-1M CB |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 6/8/9,6 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 9,5/16/19 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 50/55/61/64mm |
6mm Şaftlı 5 Parçalı Tungsten Karbür Çapak Seti – Metal İşleme İçin Çok Şekilli Kit
| Modeli: | SL-4M INOX,SF-5M SK,SG-5M DC,SM-5M DC,SC-5M DM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22/25/28mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 67/70/73mm |
Metal işleme için 12.7 mm kesim çapı ve 6 mm çubuklu 5 parçalı çok şekilli Karbid Burr Set
| Modeli: | SA-5M AL,SF-5M INOX,SF-5M AL,SH-5M SK,SB-5M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22/25/32mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 67/70/77mm |
Taşınabilir Karbür 5 Parçalı Döner Çapak Seti Alüminyum Kılıf Esnek Diş ve Şekil Seçenekleri
| Modeli: | SA-2M CB/SD-5M AL/SE-3M SK/SG-3M SK/SK-5M DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 8/9,6/12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 6,3/11/16/19 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 54/56/61/64mm |