Tüm Ürünler
10 Parçalı Çok Dişli Karbür Döner Çapak Seti, Tungsten Karbür Malzemeli ve Metal İşleme İçin 6mm Saplı
| Modeli: | SM-5M DM/SG-5M SC/SG-3M AL/SM-5M DC/SE-5M DC/SH-5M AL/SH-5M DM/SH-5M SC/SB-5M IN/SF-5M ST |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9,6/12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19/22/25/32mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 64/67/70/77 mm |
Metal İşleme İçin Çoklu Diş Kombinasyonlu 10 Parça Tungsten Karbür Döner Çapak Seti
| Modeli: | SL-4M SF/SL-4M ST/SB-5M IN/SA-5M DM/SG-5M AL/SF-5M DM/SC-5M SK/SC-5M AL/SM-5M DM/SM-5M SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22/25/28mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 67/70/73mm |
10 Parça Tungsten Karbür Burr Set 6 mm Çubuklu, Hassas Metal Hırpma ve Deburring için
| Modeli: | SF-5M DM,SG-5M AL,SM-5M SC,SM-5M DM,SL-5M DC,SB-5M INOX,SA-5M SK,SC-5M SC,SC-5M AL,SL-5M SF |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7/16 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25/30mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 67/70/75mm |
Gelişmiş Metal İşlemleri için 12.7 mm Kesme Diametresi ve 6 mm Çubuklu 10 Parça Tungsten Karbid Burr Seti
| Modeli: | SM-5M DM,SG-5M SC,SM-5M SK,SM-5M DC,SE-5M DC,SF-5M AL,SH-5M DM,SH-5M SK,SB-5M SK,SF-5M INOX |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22/25/32mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 67/70 mm |
10 Parça Tungsten Karbid Burr Kit, 6 mm Çubuklu ve Metal İşleme için Çift Kesim Tasarımı
| Modeli: | SL-5M DC,SL-5M AL,SL-5M ST,SF-5M SK,SF-5M ST,SC-5M SK,SA-5M SK,SA-5M DC,SA-5M ST,SA-5M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7/16 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25/30mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70/75 mm |
10 Parça Tungsten Karbid Burr Set 6 mm Şank ile
| Modeli: | SA-5M AL/SA-5M SK/SA-5M INOX/SF-5M SK/SF-5M AL/SG-5M SC/SM-5M DC/SM-5M AL/SE-5M AL/SD-5M SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 11/22/25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 556/67/70mm |
8 Parça Tungsten Karbid Burr Set, 6 mm Çubuklu Precision Metal İşleme
| Modeli: | SK-2M DC,SJ-2M SC,SN-4M DC,SF-3M SK,SH-3M SK,SF-1BM ST,SB-1BM CB,SC-1BM CB |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 6/8/9,6/12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 4/7/12,7/16/19 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 49/52/58/61/64mm |
Çok Dişli Kombinasyonlu ve 6mm Saplı 5 Parçalı Tungsten Karbür Döner Çapak Seti, Çeşitli Malzemeler İçin
| Modeli: | SM-5M IN/SG-2M ST/SC-2M CB/SA-2M CB/SL-4M ST |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 8/12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19/22/25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 64/67/70mm |
6mm Şaftlı 5 Parçalı Tungsten Karbür Döner Çapak Seti, Çok Malzemeli Kaba İşleme İçin
| Modeli: | SL-4M ST/SM-5M AL/SA-5M AL/SC-5M DM/SF-5M SK |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22/25/28mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 67/70/73mm |
5 parça Tungsten Karbid Rotary Burr, metal işleme için alüminyum kafes içinde
| Modeli: | SH-5M SC/SL-4M SF/SG-5M DM/SC-5M AL/SA-5M ST |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25/28/32mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70/73/77mm |