Keywords [ carbide burr kit ] match 60 προϊόντα.
Σετ 5 τεμαχίων από καρβίδιο βολφραμίου με στέλεχος 6mm – Κιτ πολλαπλών σχημάτων για μεταλλουργία
| Μοντέλο: | SL-4M INOX, SF-5M SK, SG-5M DC, SM-5M DC, SC-5M DM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22/25/28 χλστ |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 67/70/73 χλστ |
Εγκατάσταση περιστροφικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών
| Μοντέλο: | SG-5M SF,SC-5M AL,SF-5M AL,SA-5M SK,SA-5M DM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
10 τεμάχια Tungsten Carbide Burr Set με 6mm Shank
| Μοντέλο: | SA-5M AL/SA-5M SK/SA-5M INOX/SF-5M SK/SF-5M AL/SG-5M SC/SM-5M DC/SM-5M AL/SE-5M AL/SD-5M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 11/22/25 χλστ |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 556/67/70 χλστ |
Πέντε κομμάτια AlTiN επικαλυμμένο Carbide Burr Set
| Μοντέλο: | SH-5M DC/SB-5M IN/SA-5M SF/SC-5M SC/SL-4M AL |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 8/9,6/12,7 χλστ |
| dia κνημών: | 25/28/32 χλστ |
| Συνολικά: | 70/73/77 χλστ |
Σετ καρβιδίου πολλαπλών σχημάτων 5 τεμαχίων με διάμετρο κοπής 12,7mm και στέλεχος 6mm για μεταλλουργία
| Μοντέλο: | SA-5M AL, SF-5M INOX, SF-5M AL, SH-5M SK, SB-5M AL |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22/25/32 χλστ |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 67/70/77 χλστ |
Σετ 5 τεμαχίων με καρβιδίου βολφραμίου, διάμετρος κοπής 12,7mm, με στέλεχος 6mm για μεταλλουργία
| Μοντέλο: | SH-5M AL,SL-4M SF,SG-5M DM,SB-5M ST,SC-5M AL |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25/28/32 χλστ |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70/73/77 χλστ |
Σετ περιστροφικών φρεζών από σύνθετο υλικό 12mm 5 τεμαχίων, πολλαπλών σχημάτων, σετ συνδυασμού πολλαπλών χρήσεων
| Μοντέλο: | SA-5M DC,SB-5M SK, SC-5M DM,SF-5M AL,SL-4M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25/28mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70/73mm |
10 τεμάχια TiAlN επικαλυμμένο στρογγυλό σχοινί
| Μοντέλο: | SB-3M DC/SA-3M IN/SA-3M SC/SC-3M DC/SF-5M AL/SF-5M DM/SF-5M DC/SG-5M DC/SG-5M SK/SL-4M AL |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6/12,7 χλστ |
| Μήκος κοπής: | 119/25 χλστ |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 64/70 χλστ |
SL-4M DC Carbide Rotary Burr - Διπλή κοπή για επεξεργασία μετάλλων
| Μοντέλο: | SL-4M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 28 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 73 χιλιοστά |
10 κομμάτια Tungsten Carbide Burr Set με διάμετρο κοπής 12,7 mm και άξονα 6 mm για προηγμένη μεταλλουργία
| Μοντέλο: | SM-5M DM, SG-5M SC, SM-5M SK, SM-5M DC, SE-5M DC, SF-5M AL, SH-5M DM, SH-5M SK, SB-5M SK, SF-5M INOX |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22/25/32 χλστ |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 67/70 χλστ |