Keywords [ carbide burr tool ] match 338 producten.
SC-42M Solid Carbide Ball Nosed Cylinder Burr - 3 mm hoofd en staaf voor precisie beperkt werk
| Model: | SC-42M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 3 mm |
| Snijlengte: | 14 mm |
| Schacht: | 3 mm |
| Globaal: | 38 mm |
SC-5M Carbide Kogelkop Cilinder Frees - Enkele Fijne Snede voor Gebogen Metaalwerk
| Model: | SC-5MSF |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SF-5ML6 Long Shank Double Cut Rotary Burr - 150 mm Shank voor flexibel diepgat- en holtewerk
| Model: | SF-5ML6DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 175 mm |
SG-5ML6 Long Shank Double Cut Rotary Burr 150mm Shank voor diep holte en complexe contourwerkzaamheden
| Model: | SG-5ML6DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 175 mm |
SM-5ML6 Long Shank Taper Double Cut Rotary Burr - M12.72206 voor diepgat- en hellingswerkzaamheden
| Model: | SM-5ML6DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 22 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 172mm |
SM-3M Stalen Snij Wolframcarbide Roterende Frezen Lasrupsverwijdering Anti-corrosie
| Model: | SM-3M ST |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 6 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SD-5M Gelaste Carbide Kogelbraam Grove Snede voor Snelle Metaalverwijdering
| Model: | SD-5M SK |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 11 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 56 mm |
SB-5M Gelaste Carbide Frees 12.725 Dubbele Snede voor Veelzijdige Metaalbewerking
| Model: | SB-5M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SD-5M Bolvormige aluminium gesneden carbide-boor - voor gebogen en intern aluminiumbewerking
| Model: | SD-5M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 11 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 56 mm |
SN-2ZM Houtbewerking Speciaal Carbide Rotary Burr - Hardwood Carving
| Model: | SN-2ZMSC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | ES5500 |
| Snijlengte: | 11 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 56 mm |