Keywords [ carbide burr tool ] match 338 produkty.
SC-42M Głowica cylindrowa z kulą węglowodorkową - głowa 3 mm i podstawa do precyzyjnej pracy zamkniętej
| Model: | SC-42M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 3mm |
| Długość cięcia: | 14 mm |
| Cholewka: | 3mm |
| ogólnie: | 38 mm |
SC-5M Karbid kulkowy cylindrowy burr obrotowy - pojedynczy cienkie cięcie do wykonania zakrzywionych metali
| Model: | SC-5MSF |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SF-5ML6 Długi trzpień Dwustronnie nacinany frez obrotowy - trzpień 150 mm do elastycznej pracy w głębokich otworach i kawernach
| Model: | SF-5ML6 DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 175mm |
SG-5ML6 Długi trzpień frez obrotowy dwucięciowy 150mm trzpień do głębokich wnęk i złożonych prac konturowych
| Model: | SG-5ML6 DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 175mm |
SM-5ML6 Długa szczypca, spinaczka dwukrotna - M12.72206 do robót w głębokich dziurach i na zboczach
| Model: | SM-5ML6 DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 22 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 172mm |
SM-3M Stalowy cięcie Tungstanu Karbidu Rotary Burrs Weld Bead Usunięcie antykorozyjny
| Model: | SM-3M ST |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 6mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SD-5M Spawany węglik spiekany zgrubny do szybkiego usuwania metalu
| Model: | SD-5M SK |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 11mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 56 mm |
SB-5M Spawany Frez Obrotowy z Węglika Spiekanego B12.725 Dwurzędowy do Wszechstronnej Obróbki Metalu
| Model: | SB-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SD-5M Kulkosmułowy frez z węglika spiekanego - do obróbki zakrzywionych i wewnętrznych powierzchni aluminiowych
| Model: | SD-5M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 11mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 56 mm |
SN-2ZM Obrobienie drewna Specjalistyczny karbid obrotowy - Rzeźba drewna twardego
| Model: | SN-2ZM SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 10 mm |
| Długość cięcia: | 11mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 56 mm |