Keywords [ carbide burr tool ] match 338 προϊόντα.
SC-42M Συμπαγής Καρβιδίου με Σφαιρική Μύτη Κυλινδρικό Φρέζα - 3mm Κεφαλή και Στέλεχος για Εργασίες Ακριβείας σε Περιορισμένους Χώρους
| Μοντέλο: | SC-42M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 3 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 14 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 3 χιλιοστά |
| Συνολικά: | 38 χιλιοστά |
SC-5M Καρβιδίου Σφαιρικής Μύτης Κυλινδρικό Περιστροφικό Φρέζα - Μονή Λεπτή Κοπή για Καμπύλες Μεταλλικές Εργασίες
| Μοντέλο: | SC-5M SF |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SF-5ML6 Φρέζα διπλής κοπής με μακριά λαβή - 150mm λαβή για ευέλικτη εργασία σε βαθιές οπές και κοιλότητες
| Μοντέλο: | SF-5ML6 DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 175 χιλιοστά |
SG-5ML6 Δύο κόψιμα κυλιόμενα μπουρ 150 mm για βαθιά κοιλότητα και σύνθετες εργασίες με όρια
| Μοντέλο: | SG-5ML6 DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 175 χιλιοστά |
SM-5ML6 Δύο κόμματα με διπλό κόψιμο για την επεξεργασία βαθειών οπών και πλαγιών
| Μοντέλο: | SM-5ML6 DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 172mm |
SM-3M Ατσάλι Κόψιμο Tungsten Carbide Rotary Burrs Weld Bead Απομάκρυνση Αντί διάβρωσης
| Μοντέλο: | SM-3M ST |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 6mm |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SD-5M Ζυγισμένη σφαίρα καρβιδίου με χοντρό κόψιμο για γρήγορη αφαίρεση μετάλλων
| Μοντέλο: | SD-5M SK |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 11 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 56mm |
SB-5M Συγκολλημένο Καρβιδίου Περιστροφικό Φρέζα B12.725 Διπλής Κοπής για Ευέλικτη Μεταλλουργία
| Μοντέλο: | SB-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SD-5M Σφαίρα σχήμα Αλουμινίου Cut Carbide Burr - Για καμπυλη και εσωτερική μεταποίηση αλουμινίου
| Μοντέλο: | SD-5M ΑΛ |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 11 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 56mm |
SN-2ZM Ειδικό Καρβιδένιο Περιστροφικό Φρέζι - Σκάλισμα Σκληρού Ξύλου
| Μοντέλο: | SN-2ZM SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 10 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 11 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 56mm |