Keywords [ carbide burr tool ] match 338 producten.
SH-5M Carbide Aluminium Cut Rotary Burr - ontworpen voor het bewerken van niet-ferronhoudende metalen
| Model: | SH-5M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 32 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 77 |
SD-5M Karbids Kogelvormige Frees - Grof Enkele Snede voor Gebogen Oppervlak en Ruwe Bewerking
| Model: | SD-5M SK |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 11 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 56 mm |
SB-43M DC 3mm Dubbel Gesneden Massief Hardmetalen Frees Houtbewerking
| Model: | SB-43M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 3 mm |
| Snijlengte: | 14 mm |
| Schacht: | 3 mm |
| Globaal: | 38 mm |
Langschacht Carbid Freesbeitels SE-5ZML6 DC Geschikt voor Diepe Gaten
| Model: | SE-5ZML6DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12 mm |
| Snijlengte: | 20 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 170 mm |
SM-4M High Quality Carbide Burr- Gradual Depth Contour Bewerking
| Model: | SM-4M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 16 mm |
| schacht diam: | 6 mm |
| Globaal: | 61 mm |
SM-1M massief hardmetalen conische freeskop met één snede - Totale lengte 50 mm voor bewerking
| Model: | SM-1MSC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 6 mm |
| Snijlengte: | 12,7 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 50 mm |
SJ-5M AlTiN-Coated Dubbele Snede 60° Verzinkboor voor Verzinken en Afschuinen
| Model: | SJ-5M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 11 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 58 mm |
SK-5M AlTiN-gecoate dubbel gesneden 90° tegenverzinkingsboor voor verticale tegenverzinking en kamfering
| Model: | SK-5M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 6,3 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 54 mm |
SA-1BML6 150 mm verlengde schacht carborundum roterende braam met enkelvoudige snede voor diep holtewerk
| Model: | SA-1BML6SC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 6 mm |
| Snijlengte: | 16 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 166mm |
SA-41M massief hardmetalen cilindrische dubbelgesneden braam - 38 mm totale lengte voor algemene metaalafwerking
| Model: | SA-41M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 1,5 mm |
| Snijlengte: | 6 mm |
| Schacht: | 3 mm |
| Globaal: | 38 mm |