Keywords [ carbide burr tool ] match 338 Ürünler.
SC-42M Katı Karbid Topu Burr Silindir Burr - 3mm Başı ve Keskin İş için Çubuk
| Modeli: | SC-42MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 3 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 14 mm |
| İncik: | 3 mm |
| etraflı: | 38 mm |
SC-5M Karbür Küre Uçlu Silindirik Freze Çeliği - Eğri Metal İşleri İçin Tek İnce Kesim
| Modeli: | SC-5M SF |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SF-5ML6 Uzun Saplı Çift Kesim Döner Çapak - Esnek Derin Delik ve Boşluk Çalışmaları İçin 150mm Sap
| Modeli: | SF-5ML6DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 175mm |
SG-5ML6 Uzun Şekil Çift Kesimli Döner Burr 150mm Şekil derin boşluk ve karmaşık kontur çalışmaları için
| Modeli: | SG-5ML6DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 175mm |
SM-5ML6 Uzun Sap Konik Çift Kesim Döner Çapak - Derin Delik ve Eğimli İşler İçin M12.72206
| Modeli: | SM-5ML6DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 172 mm |
SM-3M Çelik Kesim Tungsten Karbür Döner Burrs Saldırma Boncuk Çekimi Korozyona Karşı
| Modeli: | SM-3M ST |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 6 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SD-5M Saldırılmış Karbid Top Burr Hızlı Metal Kaldırma için Kaba Kesim
| Modeli: | SD-5MSK |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 11 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 56 mm |
SB-5M Çevik Metal İşlemleri İçin Kaynatılmış Karbid Döner Burr B12.725 Çift Kesim
| Modeli: | SB-5MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SD-5M Top şeklindeki Alüminyum Kesilmiş Karbid Burr - Eğilmiş ve İç Alüminyum İşleme için
| Modeli: | SD-5M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 11 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 56 mm |
SN-2ZM Ahşap İşleme Özel Karbür Döner Çapak - Sert Ahşap Oyma
| Modeli: | SN-2ZM SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 10 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 11 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 56 mm |