Keywords [ carbide cutting tools ] match 338 Ürünler.
SM-5M Taper Carbide Rotary Burr Blank - Özel Diş Maçlama için 12.7 mm çapında
| Modeli: | SM-5M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 67 mm |
SG-15M Sivri Uçlu Ağaç Karbür Çapak Ham - Özel Taşlama İçin 19mm Kafa Çapı
| Modeli: | SG-15M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 19 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 38 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 83mm |
SD-3M SC 1/4 Inch Şank Standart Burr - Kuzey Amerika Ekipmanı Uyumlu
| Modeli: | SD-3M SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 8 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 53 mm |
SA-43ML2 3mm masif YG10X Ağır Hizmet Tipi Çapak - Güçlü Dökme Demir ve Çelik İşleme
| Modeli: | SA-43ML2DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 3 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 14 mm |
| Şaft Çapı: | 3 mm |
| etraflı: | 50 mm |
SL-1BM L0616 Gümüş Lehimlenmiş Ön Kalıp ¢ Burr Üretimi İçin Yarım Bitmiş
| Modeli: | SL-1BM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 6 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 16 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 61 mm |
Depolama çantasında 10 parçalı Burr Set
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
|---|---|
| Kesim Uzunluğu: | 8/9,6/12,7 mm |
| Şaft Çapı: | 6,3/11/12,7/19/32 mm |
| etraflı: | 70mm |
| Kesmek: | tek,tek kaba,çelik,talaş kırıcı,tek ince |
6mm Saplı Tungsten Freze Ucu Seti Genel İşleme İçin Çok Yönlü Çok Şekilli Kit
| Modeli: | çapak seti |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25/28mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70/73mm |
SM-42M DC Düşük Sıcaklıklı Soğutma Burr - Sıcaklığa Duyarlı Materyal Uzman
| Modeli: | SM-42MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 3 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 11 mm |
| Şaft Çapı: | 3 mm |
| etraflı: | 38 mm |
SM-5 SC Konus Şekilli Tek Çizim Burr - Karmaşık doku El sanatı gravür
| Malzeme: | Tungsten Karbür |
|---|---|
| Modeli: | SM-5 SC |
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
10 Parça TiAlN Kaplı Döner Burr Set ¢ Yüksek Performanslı Çok Şekilli Kit
| Modeli: | SB-3M DC/SA-3M IN/SA-3M SC/SC-3M DC/SF-5M AL/SF-5M DM/SF-5M DC/SG-5M DC/SG-5M SK/SL-4M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9,6/12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 119/25 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 64/70mm |