Keywords [ tungsten carbide cutting tools ] match 332 producten.
SM-51M Taper Double Cut Carbide Burr - 6mm hoofd 3mm schakel voor hellings- en gatwerk
| Model: | SG-51M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 6,3 mm |
| Snijlengte: | 12,7 mm |
| Schacht: | 3 mm |
| Globaal: | 50 mm |
SK-5M Countersink 90° Double Cut Carbide Burr - voor verticale gaten en rechthoekige kampers
| Model: | SK-5M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 6,3 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 54 mm |
SE-3M Oval Shape Carbide Rotary Burr Blank met 9,6 mm snijdiameter voor aanpasbaar tandprofiel en opnieuw slijpen
| Model: | SE-3M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 16 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 61 mm |
SF-5M Radiusboom Carbide Rotatiebraam Blank met 12,7 mm Snijdiameter voor Aanpasbare Tandprofielen
| Model: | SF-5M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SG-3M Puntige Boom Carbide Rotary Burr Blank met 9,6 mm Snijdiameter voor Maatwerk Tandenslijpen
| Model: | SG-3M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 19 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 64 mm |
SL-2M Taper met Radius Carbide Rotary Burr Half afgewerkt met 8 mm snijdiameter voor aanpasbaar tandprofiel
| Model: | SL-2M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 8 mm |
| Snijlengte: | 22 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 67 mm |
SC-2M Kogelvormige Cilindervormige Hardmetalen Frees met 8 mm Snijdiameter en YG8 Kwaliteit voor Maalgereedschap
| Model: | SC-2M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 8 mm |
| Snijlengte: | 19 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 64 mm |
SF-2M Radius Tree Shape Carbide Rotary Burr Blank met 8 mm snijdiameter en YG8-kwaliteit voor custom grinding
| Model: | SF-2M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 8 mm |
| Snijlengte: | 19 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 50 mm |
Vlamvormige hardmetalen roterende braam blanco met 8 mm snijdiameter voor aanpasbaar tandprofiel
| Model: | SH-2M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 8 mm |
| Snijlengte: | 19 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 64 mm |