Keywords [ tungsten carbide cutting tools ] match 332 producten.
60° Countersink SJ-6M Carbide Rotary Burr Blank met 16 mm snijdiameter en YG8 kwaliteit voor aangepaste tandschleuring
| Model: | SJ-6M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 16 mm |
| Snijlengte: | 14,5 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 62 mm |
SL-4M Taper met Radius 12,7 mm Snijdiameter YG8 Kwaliteit Half afgewerkte Carbid Roterende Braam voor Maatwerk Slijpen
| Model: | SL-4M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | PLC industriële besturing |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 73 mm |
Dubbele snij wolfraamcarbide braam Screwfix SF-3M boomvorm braam houtsnijwerk en artistieke creatie
| Model: | SF-3M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 19 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 64 mm |
SA-43M Precision Cylindrical Burr Single Cut voor sieraden Aluminium
| Model: | SA-43M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 3 mm |
| Snijlengte: | 14 mm |
| steeldia: | 3 mm |
| Globaal: | 38 mm |
SN-2ZM Houtbewerking Speciaal Carbide Rotary Burr - Hardwood Carving
| Model: | SN-2ZMSC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | ES5500 |
| Snijlengte: | 11 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 56 mm |
SF-5 Dubbel Gesneden Verlengde Schacht Frees voor Diepe Gaten en Binnenpijp Bewerking
| Model: | SF-5ML gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 175 mm |
SC-5ML6 Long Shank Carbide Burrs Ball Nosed Cylinder voor diep holte oppervlak afwerking werk
| Model: | SC-5ML6DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 175 mm |
SE-5M Langschacht-Schleifstifte mit Wolframcarbid-Material
| Model: | SE-5ML6DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 22 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 172mm |
SJ-5M Countersink 60° Double Cut Carbide Burr
| Model: | SJ-5M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 11 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 58 mm |
SD-5ZML6 Langschacht Carbid Frezen Kogelvorm Voor Diepe Holtewerken
| Model: | SD-5ZML6DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12 mm |
| Snijlengte: | 10.8mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 161 mm |