Keywords [ tungsten carbide cutting tools ] match 332 producten.
SH-5M AlTiN-Coated Dubbelgesneden Hardmetalen Frees Vlamvorm voor Metaal- en Gietwerk
| Model: | SH-5M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 32 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 77mm |
SE-5M Ovaal Gelaste Semi-Afgewerkte Carbide Braam Blank met 12,7 mm Kopdiameter voor Maatwerk Slijpen
| Model: | SE-5M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 22 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 67 mm |
SH-5M Carbide Aluminium Cut Rotary Burr - ontworpen voor het bewerken van niet-ferronhoudende metalen
| Model: | SH-5M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 32 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 77 |
High Performance Carbide Rotary File Silver Braze 25mm Snijlengte SC-5M AL
| Model: | SC-5M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SF-5M Ball Nosed Tree Diamond Cut Carbide Burr - voor het polijsten van curves van harde materialen
| Model: | SF-5M DM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SL-1BM Taper met Radius Hardmetalen Frees Semi-afgewerkt voor Overgangsoppervlak Snede met 6 mm Snijdiameter en YG8 Kwaliteit
| Model: | SL-1BM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 6 mm |
| Snijlengte: | 16 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 61 mm |
SD-42ML3 Enkele Snede Lange Schacht Carbid Burr met 3mm Snijdiameter en 75mm Totale Lengte voor Interne Radii
| Model: | SD-42ML3SC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 3 mm |
| Snijlengte: | 2,8 mm |
| Schacht: | 3 mm |
| Globaal: | 3000 ton/maand |
Carbide Frees met Combi Cut Ontwerp - Voor Efficiëntie bij Bewerking van Meerdere Materialen
| Model: | VA-5M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
TiAlN-gecoate dubbel gesneden carbide Burr SG-5M boomvorm voor hoogsterk metaal
| Model: | SG-5M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
Kegel Langsteel Carbide Frezen Hittebestendig SH-5ML6 Voor Gebogen Werk
| Model: | SH-5ML6DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 32 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 182 mm |