Keywords [ tungsten carbide cutting tools ] match 332 producten.
Staal gesneden boorborrel SF-5M F12.72506 12.7 mm hoofdcarbide boor voor algemene verwerking
| Model: | SF-5M ST |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
Kogelneus hardmetalen roterende braam SF-5M hardmetalen roterende bit met scheepswerf snijprofiel
| Model: | SF-5MSY |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
10-delige Carbide Rotary Burr Set met Aangepaste Tanden en Vormen voor Metaalbewerking
| Model: | SL-4M AL/SM-5M SF/SB-5M DC/SA-5M DM/SC-5M DC/SA-5M AL/SF-5M DC/SF-5M SC/SF-5M ST/SG-5M DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 22/25/28 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 67/70/73 mm |
SN-4M Dubbelgesneden hardmetalen braam met AlTiN-coating – 12,7 mm snijdiameter voor algemene metaalbewerking
| Model: | SN-4M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 12,7 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 58 mm |
SD-5M Bolvormige aluminium gesneden carbide-boor - voor gebogen en intern aluminiumbewerking
| Model: | SD-5M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 11 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 56 mm |
SA-5M A1225 Cylindrische Carbide Burr
| Model: | SA-5M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SF-5M Carbide Aluminium Snijrolboor voor Zacht Metaalbewerking Anti-verstopontwerp
| Model: | SF-5M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SB-5ZM Gelaste Carbide Frees - B122506 Dubbele Snede voor Metaal Werkstuk Afwerking
| Model: | SB-5ZM DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SL-4M Karbide Rotatiebraam Anti-aanbakontwerp voor efficiënte aluminiumbewerking
| Model: | SL-4M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | PLC industriële besturing |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 73 mm |
SC-1M Hartmetalen Kogelkop Cilinderbraam Enkele Snede 50mm Lengte voor Bewerking
| Model: | SC-1M SC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 6 mm |
| Snijlengte: | 16 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 50 mm |