Keywords [ tungsten carbide cutting tools ] match 332 produkty.
SM-51M Stożkowy frez węglikowy podwójnie nacinany - główka 6mm trzpień 3mm do pracy na pochyłościach i w otworach
| Model: | SG-51M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 6,3 mm |
| Długość cięcia: | 12,7 mm |
| Cholewka: | 3mm |
| ogólnie: | 50mm |
SK-5M Countersink 90° Double Cut Carbide Burr - do otworów pionowych i pod kątem pionowym
| Model: | SK-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 6,3 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 54 mm |
SE-3M Owalne kształt węglowodorów Rotary Burr Blank z 9,6 mm średnicy cięcia do dostosowywalnego profilu zęba i ponownego szlifowania
| Model: | SE-3M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 16mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 61mm |
SF-5M Radius Tree Carbide Rotary Burr Blank z średnicą cięcia 12,7 mm dla dostosowywalnych profili zębów
| Model: | SF-5M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SG-3M Wskazane drzewo węglowodorowe Rotary Burr Blank o średnicy 9,6 mm do szlifowania zębów na zamówienie
| Model: | SG-3M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 19 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 64 mm |
SL-2M Taper z Radius Carbide Rotary Burr Półwykończony z średnicą cięcia 8 mm do dostosowywalnego profilu zęba
| Model: | SL-2M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 8mm |
| Długość cięcia: | 22 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 67mm |
Wałek cylindryczny z zaokrąglonym czołem SC-2M z węglika spiekanego z średnicą cięcia 8 mm i gatunkiem YG8 do szlifowania niestandardowego
| Model: | SC-2M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 8mm |
| Długość cięcia: | 19 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 64 mm |
Wykorzystuje się go w procesie grzewania zębów.
| Model: | SD-1BM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 6mm |
| Długość cięcia: | 16mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 50mm |
Pusty trzpień freza węglikowego SF-2M o kształcie stożka z promieniem, średnicy cięcia 8 mm i gatunku YG8 do szlifowania niestandardowego
| Model: | SF-2M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 8mm |
| Długość cięcia: | 19 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 50mm |
Płomień w kształcie węglowodoru Rotary Burr Blank z średnicą cięcia 8 mm dla dostosowywalnego profilu zęba
| Model: | SH-2M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 8mm |
| Długość cięcia: | 19 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 64 mm |