Keywords [ tungsten carbide cutting tools ] match 332 producten.
SC-5ZM Bolvormige cilindervormige karbideboor - dubbel gesneden voor gebogen en plat werk
| Model: | SC-5ZM DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SB-5M met aluminium tandborrel met eindsnijdende cilinder - voor oppervlaktewerkzaamheden met aluminium en zachte metalen
| Model: | SB-5M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
Boomvorm Carbide Rotary Burrs SF-5M Voor Complex Staal Contour Multi Angle Werk
| Model: | SF-5M ST |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SE-5M Diamantgeslepen E12.72206 Hardmetalen Frees voor Algemene Bewerking
| Model: | SE-5M DM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 22 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 67 mm |
Semi-afgewerkte Carbide Rotary Burr SF-5M Industrial voor de borstelslijptoepassing
| Model: | SF-5M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
12 mm Hoofd Carbide Burr Multi Stage Conic Geometrie SN-4M Voor Schimmel Hout Snijwerk
| Model: | SN-4MSC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 12,7 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 58 mm |
SC-42M Solid Carbide Ball Nosed Cylinder Burr - 3 mm hoofd en staaf voor precisie beperkt werk
| Model: | SC-42M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 3 mm |
| Snijlengte: | 14 mm |
| Schacht: | 3 mm |
| Globaal: | 38 mm |
SA-3M Enkele grove snede speciale cilindervijl - Gespecialiseerd voor reparatie van auto-wielnaven
| Model: | SA - 3M SK |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 19 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 64 mm |
SM-1M massief hardmetalen conische freeskop met één snede - Totale lengte 50 mm voor bewerking
| Model: | SM-1MSC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 6 mm |
| Snijlengte: | 12,7 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 50 mm |
SF-5M Single Cut Enhanced Burr - Duurzaam ontwerp voor continue productie
| Model: | SF-5M SC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |