Keywords [ tungsten carbide cutting tools ] match 332 Ürünler.
SM-51M Konik Çift Kesim Karbür Çapak - 6mm Kafa 3mm Sap Eğim ve Delik İşleri İçin
| Modeli: | SG-51MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 6,3 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 12,7 mm |
| İncik: | 3 mm |
| etraflı: | 50 mm |
SK-5M Kartersenk 90° Çifte Kesimli Karbid Burr - Dikey delikler ve dik açılı çemberler için
| Modeli: | SK-5MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 6,3 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 54 mm |
9.6mm Kesme Çaplı, Özelleştirilebilir Diş Profili ve Yeniden Taşlama için SE-3M Oval Şekilli Karbür Döner Çapak Ham
| Modeli: | SE-3M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 16 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 61 mm |
12,7 mm Kesim Çaplı, Özelleştirilebilir Diş Profilleri İçin SF-5M Yarıçaplı Ağaç Karbür Döner Çapak Boşluğu
| Modeli: | SF-5M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
Özel Diş Bileme İçin 9.6mm Kesme Çaplı SG-3M Sivri Ağaç Karbür Döner Çapak Ham
| Modeli: | SG-3M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 64 mm |
SL-2M Radius Karbid Rotary Burr ile Taper Özel Diş Profili için 8mm Kesme Diametresi ile Yarı Bitmiş
| Modeli: | SL-2M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 8 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 67 mm |
8mm Kesme Çaplı ve YG8 Sınıfı Özel Taşlama için SC-2M Top Burunlu Silindir Şekilli Karbür Döner Çapak
| Modeli: | SC-2M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 8 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 64 mm |
Top şeklindeki Karbid Rotary Burr Blank, 6 mm kesim çaplı ve özel diş öğütme için YG8 sınıflı
| Modeli: | SD-1BM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 6 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 16 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 50 mm |
8mm Kesim Çaplı ve YG8 Kalite SF-2M Yarıçaplı Ağaç Şekilli Karbür Döner Çapak Boşluğu, Özel Taşlama İçin
| Modeli: | SF-2M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 8 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 50 mm |
Alev şekli Karbid Rotary Burr Blank, özelleştirilebilir diş profili için 8 mm kesim çaplı
| Modeli: | SH-2M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 8 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 64 mm |