Keywords [ tungsten carbide cutting tools ] match 332 producten.
5 stukken dubbel gesneden carbideboorstel met 6 mm staaf voor precisie metaalbewerking
| Model: | SN-4M DM/SG-2M ST/SM-5M AL/SB-2M CB/SK-5M DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 8/12,7 mm |
| Snijlengte: | 6,3/12,7/19/22 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 54/58/64/67mm |
SG-5M Boomvorm Dubbele Fijne Snede Frees - Hoogglans Afwerking op Gehard Staal
| Model: | SG-5MDF |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SH-5M Gebreid Carbide Burr 12,7 mm Kop Dubbel gesneden voor gewoon metaalwerk
| Model: | SH-5M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 32 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 77mm |
SH-2M 5-Axis CNC High-precision Carbide Burr - Aerospace Component Gespecialiseerd
| Model: | SH-2M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 8 mm |
| Snijlengte: | 19 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 64 mm |
SB-5M AlTiN-Coated Dubbel Gesneden Hardmetalen Frees – B12.72506 voor Algemeen Metaalwerk
| Model: | SB-5M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SE-3M Diamantgeslepen roterende braam frees voor roestvrij staal en hooggelegeerd staal
| Model: | SE-3M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 16 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 61 mm |
SK-5M Countersink 90° Single Cut Burr - Snel materiaal verwijderen
| Model: | SK-5MSC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 6,3 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 54 mm |
SB-43M DC 3mm Dubbel Gesneden Massief Hardmetalen Frees Houtbewerking
| Model: | SB-43M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 3 mm |
| Snijlengte: | 14 mm |
| Schacht: | 3 mm |
| Globaal: | 38 mm |
SD-3M Diamantgeslepen hardmetalen braam - Voor gecontroleerd snijden van roestvrij staal en Inconel
| Model: | SD-3M DM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 8 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 53 mm |
Aluminium Freesnijder SC-5M Polijsten Roestvrij Staal Ra0.4μM Oppervlak
| Model: | SC - 5M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |