Keywords [ tungsten carbide cutting tools ] match 332 producten.
SG-1BM Puntige Boom Carbide Rotary Burr Halfafgewerkt voor Tand Slijpen
| Model: | SG-1BM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 6 mm |
| Snijlengte: | 16 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 61 mm |
SC-5M AlTiN coated Carbide Burr ¢ Single Cut Design met 12,7 mm snijdiameter voor gladde afwerking
| Model: | SC-5M SC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
Virgin Grade YG8 Zilvergelijste Carbide Burr Preform met 12 mm snijdiameter voor Custom Grinding
| Model: | SL-4ZM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12 mm |
| Snijlengte: | PLC industriële besturing |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 73 mm |
SB-5M Aluminium Freesnijder met AlTiN Coating – 12,7 mm Snijdiameter voor Non-Ferro Metalen
| Model: | SB-5M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SB-3M AlTiN coated Inox Cut Carbide Burr - Hittebestendig draaistool voor roestvrij staal
| Model: | SB-3M INOX |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 19 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 64 mm |
SA-5M AlTiN Gecoate Hardmetalen Frees met Enkele Fijne Snede voor Precisie Ontbramen - 12,7 mm Snijdiameter
| Model: | SA-5MSF |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
YG8 Wolframkarbid Frässtifte SC-5M Rotationsfräsersatz für Luft- und Raumfahrtaluminium
| Model: | SC-5M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SC-1BM C0616 Zilver gesoldeerde hardmetalen braam preform met 6 mm snijdiameter en YG8-kwaliteit voor slijpen op maat
| Model: | SC-1BM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 6 mm |
| Snijlengte: | 16 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 61 mm |
150 mm verlengde schacht dubbel gesneden braam SB-3ML6 efficiënt gereedschap voor materiaalverwerking
| Model: | SB-3ZML6DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | ES5500 |
| Snijlengte: | 20 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 170 mm |
ISO9001 gecertificeerde Carbide Rotary Burr SG-5ZM
| Model: | SG-5ZM gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |