Keywords [ tungsten carbide cutting tools ] match 332 producten.
SN-2M Diamant gesneden carbideboor - voor roestvrij staal en legeringen op basis van nikkel
| Model: | SN-2M DM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 9,5 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 55 mm |
Steady Performance Carbide Rotary Burrs SH-3ZM voor Aluminium zachte niet-ferronen metalen
| Model: | SH-3ZM AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | ES5500 |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
Laser gegraveerde kegelcarbide-boor SF-3M OEM wolfraamcarbide-deburring bits
| Model: | SF-3M SK |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 19 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 64 mm |
Multi Cut Type Tungsten Burr Bits Blauwe Doos Aluminium Burr Set Voor Algemene Bewerking
| Model: | SD-5M AL/SN-4M SC/SC-2M CB/SM-5M DC/SG-2M ST |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 8/12,7 mm |
| Snijlengte: | 11/12,7/19/22 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 56/58/64/67mm |
SC-5M Kogelneus Aluminium Snij Wolframcarbide Braam - C12.72506AL voor het bewerken van gebogen zacht metaal
| Model: | SC-5M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SM-4M High Quality Carbide Burr- Gradual Depth Contour Bewerking
| Model: | SM-4M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 16 mm |
| schacht diam: | 6 mm |
| Globaal: | 61 mm |
Standaard Carbide Burr Bit 5-delige Set Slijtvaste Carbide Burr Die Grinder Bit
| Model: | SH-5M DM/SF-5M ST/SC-5M DC/SG-5M DC/SE-5M DM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 22/25/32mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 67/70/77 mm |
SA-43ML2 3 mm massief YG10X Burr van zware kwaliteit - krachtige gietijzer- en staalverwerking
| Model: | SA-43ML2DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 3 mm |
| Snijlengte: | 14 mm |
| steeldia: | 3 mm |
| Globaal: | 50 mm |
SB-3ML6 Verlengde Carbide Burrs voor corrosiebestendig binnenwandpolijsten
| Model: | SB-3ZML6DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | ES5500 |
| Snijlengte: | 20 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 170 mm |
SJ-5M J12.711 Virgin Carbide Preform
| Model: | SJ-5M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 11 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 56 mm |