Keywords [ tungsten carbide cutting tools ] match 332 Ürünler.
5 Parça AlTiN Kaplamalı Karbür Çapak Seti – Sert Malzemeler İçin Çok Şekilli Kit
| Modeli: | SH-5M DC/SB-5M IN/SA-5M SF/SC-5M SC/SL-4M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 8/9,6/12,7 mm |
| Şaft Çapı: | 25/28/32mm |
| etraflı: | 70/73/77mm |
Dayanıklı Ekstra Uzun Karbür Burrs Long Shank Burr Bits SF-3ML6 Gemi Yapımı İçin
| Modeli: | SF-3ML6DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 169mm |
Yapışmaz Karbür Çapak Matkap Ucu 3mm Katı Nano Mavi Kaplamalı Plastik Yüzeyler İçin
| Modeli: | SC-41M DC, SB-41M DC,SC-41M DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 1.5/2.5MM |
| Kesim Uzunluğu: | 6/11MM |
| Şaft Çapı: | 3 mm |
| etraflı: | 38 mm |
SC-3ML6 Uzun Erişimli Karbür Çapak Seti Derin Dar Yuva Hassas İşleme
| Modeli: | SC - 3ML6 DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 169mm |
SF-5ML6 Derin kalıp boşlukları için hassaslık genişletilmiş şank rotary burr özel araç
| Modeli: | SF - 5ML6 DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 175mm |
SA-5M AlTiN Kaplamalı Alüminyum Kesim Karbür Çapak, 12.7mm Kesim Çapı ile Pürüzsüz Yüzey İçin
| Modeli: | SA-5M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SC-3M Tek Dişli Küre Uçlu Silindir Freze - Takı Gravürü İçin 6mm Sap
| Modeli: | SC - 3M SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 64 mm |
12 mm Endüstriyel Döner Burrs Set Çift Kesim 10 Parça Ağır Görevli Metal İşleme Kiti
| Modeli: | çapak seti |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22/25/28mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| Kesmek: | tek/çift/alüminyum/elmas/kaba/çelik/tek ince kesim |
Alüminyum Plastik İşleme İçin Yapışmaz Karbür Döner Bura SA-5M
| Modeli: | SA-5M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
Çelik Yapı İşlemesi İçin Profesyonel Karbür Döner Burlar
| Modeli: | SB-5M ST |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |