Keywords [ tungsten carbide rotary burrs ] match 293 Ürünler.
SF-3M AlTiN paslanmaz çelik ve süper alaşımlar için elmasla kaplanmış kesilmiş karbür boru
| Modeli: | SF-3M DM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 64 mm |
SB-5M AlTiN kaplamalı Alüminyum Kesilmiş Karbid Burr ¢ 12.7mm Kesim Çapı Demiri olmayan Metaller için
| Modeli: | SB-5M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SC-5M AlTiN Kaplamalı Karbür Çapak – 12.7mm Kesme Çaplı Tek Kesim Tasarım, Pürüzsüz Son İşlem İçin
| Modeli: | SC-5M SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SN-4M AlTiN Kaplamalı Çift Kesim Karbür Çapak – Genel Metal İşleme İçin 12,7 mm Kesme Çapı
| Modeli: | SN-4MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 12,7 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 58 mm |
6mm Şaftlı Hassas Metal İşleme için 5 Parçalı Çift Kesim Karbür Çapak Seti
| Modeli: | SN-4M DM/SG-2M ST/SM-5M AL/SB-2M CB/SK-5M DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 8/12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 6,3/12,7/19/22 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 54/58/64/67 mm |
SA-5M AlTiN Kaplı Karbür Burr, hassaslıklı debring için tek ince kesimle - 12.7 mm kesim çapı
| Modeli: | SA-5M SF |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SH-5M AlTiN Kaplamalı Çift Kesimli Karbür Çapak, Zorlu Malzemelerde Uzatılmış Takım Ömrü İçin
| Modeli: | SH-5MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 77 mm |
SJ-3M AlTiN, dengelenmiş stok çıkarma ve pürüzsüz bitirme için kaplanmış çift kesimli karbür burr
| Modeli: | SJ-3MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 8 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 53 mm |
AlTiN kaplı tek kesimli karbür boru, metallerin temiz bitirilmesi için
| Modeli: | SD-3M SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 8 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 54 mm |
SA-5M AlTiN Kaplamalı Alüminyum Kesim Karbür Çapak, 12.7mm Kesim Çapı ile Pürüzsüz Yüzey İçin
| Modeli: | SA-5M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |