Keywords [ tungsten carbide rotary file ] match 14 producten.
SC-5ZM Bolvormige cilindervormige karbideboor - dubbel gesneden voor gebogen en plat werk
| Model: | SC-5ZM DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
Dubbelgesneden braamset 10-delige set geschikt voor algemene metaalbewerking
| Model: | SH-5M DC/SB-5M DC/SC-5M DC/SF-5M DC/SG-5M DC/SA-5M DC/SL-4M DC/SE-5M DC/SM-5M DC/SN-4M DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 12,7/22/25/28/32 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 58/67/70/73/77mm |
SD-5M Gelaste Carbide Kogelbraam Grove Snede voor Snelle Metaalverwijdering
| Model: | SD-5M SK |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 11 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 56 mm |
SA-5M Cylinder zonder eindgesneden diamant gesneden carbide borrel - voor hard materiaal platte en zijdelingse werken
| Model: | SA-5M DM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |