Keywords [ tungsten carbide rotary file ] match 14 Ürünler.
SC-5ZM Küre Uçlu Silindir Şekilli Karbür Çapak - Eğri ve Düz İşlemler İçin Çift Kesim
| Modeli: | SC-5ZMDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
Çift Kesim Freze Ucu Seti 10 Parça Set Genel Metal İşleme İçin Uygun
| Modeli: | SH-5M DC/SB-5M DC/SC-5M DC/SF-5M DC/SG-5M DC/SA-5M DC/SL-4M DC/SE-5M DC/SM-5M DC/SN-4M DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 12,7/22/25/28/32 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 58/67/70/73/77mm |
SD-5M Saldırılmış Karbid Top Burr Hızlı Metal Kaldırma için Kaba Kesim
| Modeli: | SD-5MSK |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 11 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 56 mm |
SA-5M Silindirsiz Uç Kesim Elmas Kesim Karbür Çapak - Sert Malzeme Düz ve Yan İşleme İçin
| Modeli: | SA-5M DM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |