Keywords [ tungsten carbide rotary file ] match 14 produkty.
SC-5ZM Kulkowy Burr w kształcie cylindru w kształcie węglowodu - podwójne cięcie do wykonywania zakrzywionych i płaskich prac
| Model: | SC-5ZM DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
Zestaw 10 sztuk frezów obrotowych z podwójnym nacięciem, odpowiedni do ogólnej obróbki metali
| Model: | SH-5M DC/SB-5M DC/SC-5M DC/SF-5M DC/SG-5M DC/SA-5M DC/SL-4M DC/SE-5M DC/SM-5M DC/SN-4M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 12,7/22/25/28/32 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 58/67/70/73/77 mm |
SD-5M Spawany węglik spiekany zgrubny do szybkiego usuwania metalu
| Model: | SD-5M SK |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 11mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 56 mm |
SA-5M Frez trzpieniowy z diamentowym nacięciem bez czołowego cięcia - do obróbki płaskiej i bocznej materiałów twardych
| Model: | SA-5M DM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |