Boomvormige Carving Bits SG-5M G12.72506 voor Aluminium Bewerking
Plaats van herkomst China
Merknaam CABURTECH
Certificering ISO9001-2008
Modelnummer SG-5M AL
Min. bestelaantal 100pcs/model
Prijs 1-30USD
Verpakking Details Standaard omdoos
Levertijd 15-30 dagen
Betalingscondities L/C, T/T, Western Union
Levering vermogen 60000-70000PCS/MAAND
Productdetails
Model: SG-5M AL Snijd Dia.: 12,7 mm
Snijlengte: 25 mm Schacht: 6 mm
Globaal: 70 mm Snee: Al
Coating: Nee Materiaal: Wolfraamcarbide
Cijfer: YG8 Type: Zilver Braze
Werkstuk: Aluminium, staal, gietijzer
Markeren:
Roestvrij Staal Afwerking Carbide Frees
Lasnaad Verwijdering Wolfraamcarbide Frees
Precisie Gebalanceerd Ontwerp Carbide Frees
Laat een bericht achter.
Productbeschrijving
SG-5M Tree Aluminium Cut Carbide Burr - G12.72506 Ontworpen voor het verwerken van aluminium
Technische parameters
Model Snijddia (D1) Snijdlengte (D2) Schank (L1) Totaal (L2) Type Gesneden
SG-5M AL 12.7 25 6 70 Zilveren braze Aluminium
Verzorging Selectie-carbidegraad Cobalt ((%) Hardheid ((HRA) T.R.S. ((N/mm2)
Carbide-soorten YG7 7 90.5 3000
YG8 8 89.5 3400
YG6X 6 91.7 3400
YG10X 10 90-91 3000
Het is gemakkelijk te bedienen en te onderhouden en is compatibel met veel voorkomende elektrische en pneumatische gereedschappen.met een vermogen van niet meer dan 50 W,.