Wiertła do rzeźbienia w kształcie drzewa SG-5M G12.72506 do obróbki aluminium
Miejsce pochodzenia Chiny
Nazwa handlowa CABURTECH
Orzecznictwo ISO9001-2008
Numer modelu SG-5M AL
Minimalne zamówienie 100 sztuk/model
Cena 1-30USD
Szczegóły pakowania Standardowy karton eksportowy
Czas dostawy 15-30 dni
Zasady płatności Akredytywa, T/T, Western Union
Możliwość Supply 60000-70000 SZTUK/MIESIĄC
Szczegóły produktu
Model: SG-5M AL Średnica cięcia: 12,7 mm
Długość cięcia: 25mm Cholewka: 6mm
ogólnie: 70mm Cięcie: glin