ALLE PRODUCTEN
SH-5M AlTiN Gecoate Dubbele Snede Hardmetalen Braam voor Verlengde Levensduur in Moeilijke Materialen
| Model: | SH-5M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 77mm |
SL‑4M AlTiN Gecoate Kogelkop Kegel Aluminium Snij Wolframcarbide Braam voor Aluminium Gebogen
| Model: | SL-4M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | PLC industriële besturing |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 73 mm |
SN-4M Carbide Rotary Bit AlTiN Coated Carbide Rotary Tool Bits Inverted Cone Design
| Model: | SN-4M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 12,7 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 58 mm |
Betrouwbare roterende frezen SE-5M AlTiN gecoat dubbel gesneden hardmetalen braam
| Model: | SE-5M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 22 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 67 mm |
Anti-stick Carbide Burr Boor 3mm Massief Nano Blauw Gecoat voor Kunststof Oppervlak
| Model: | SC-41M DC, SB-41M DC, SC-41M DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 1,5/2,5 MM |
| Snijlengte: | 6/11MM |
| steeldia: | 3 mm |
| Globaal: | 38 mm |
Massieve wolfraamcarbide braamfrezen 3 mm nano blauw gecoat met verbeterd smeerontwerp
| Model: | SA-41M DC,SB-41M DC,SC-41M DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 1,5 mm/2,5 mm |
| Snijlengte: | 6 mm/11 mm |
| steeldia: | 3 mm |
| Globaal: | 38 mm |