ALLE PRODUCTEN
SJ-5M AlTiN-Coated Dubbele Snede 60° Verzinkboor voor Verzinken en Afschuinen
| Model: | SJ-5M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 11 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 58 mm |
SK-5M AlTiN-gecoate dubbel gesneden 90° tegenverzinkingsboor voor verticale tegenverzinking en kamfering
| Model: | SK-5M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 6,3 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 54 mm |
SH-5M AlTiN-Coated Dubbelgesneden Hardmetalen Frees Vlamvorm voor Metaal- en Gietwerk
| Model: | SH-5M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 32 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 77mm |
SB-5M AlTiN-Coated Dubbel Gesneden Hardmetalen Frees – B12.72506 voor Algemeen Metaalwerk
| Model: | SB-5M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SA-5M AlTiN-gecoate eenvoudig gesneden carbide-boor - warmte- en slijtvast voor algemene metaalbewerking
| Model: | SA-5MSC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SJ-3M AlTiN Gecoate Dubbele Snede Hardmetalen Frees voor Gebalanceerde Materiaalafname en Gladde Afwerking
| Model: | SJ-3M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 8 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 53 mm |
SA-5M AlTiN Gecoate Hardmetalen Frees met Enkele Fijne Snede voor Precisie Ontbramen - 12,7 mm Snijdiameter
| Model: | SA-5MSF |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SB-3M AlTiN coated Inox Cut Carbide Burr - Hittebestendig draaistool voor roestvrij staal
| Model: | SB-3M INOX |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 19 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 64 mm |
SC-5M AlTiN coated Carbide Burr ¢ Single Cut Design met 12,7 mm snijdiameter voor gladde afwerking
| Model: | SC-5M SC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SB-5M Aluminium Freesnijder met AlTiN Coating – 12,7 mm Snijdiameter voor Non-Ferro Metalen
| Model: | SB-5M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |