Tüm Ürünler
SH-5M AlTiN Kaplamalı Çift Kesimli Karbür Çapak, Zorlu Malzemelerde Uzatılmış Takım Ömrü İçin
| Modeli: | SH-5MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 77 mm |
SL‐4M AlTiN kaplı toplu burunlu koni alüminyum kesilmiş karbüt boru
| Modeli: | SL-4M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 75 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 73mm |
SN-4M Karbür Döner Uç AlTiN Kaplamalı Karbür Döner Takım Uçları Ters Konik Tasarım
| Modeli: | SN-4MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 12,7 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 58 mm |
Güvenilir Döner Alet Çapak Uçları SE-5M AlTiN Kaplamalı Çift Kesim Karbür Çapak
| Modeli: | SE-5MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 67 mm |
Yapışmaz Karbür Çapak Matkap Ucu 3mm Katı Nano Mavi Kaplamalı Plastik Yüzeyler İçin
| Modeli: | SC-41M DC, SB-41M DC,SC-41M DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 1.5/2.5MM |
| Kesim Uzunluğu: | 6/11MM |
| Şaft Çapı: | 3 mm |
| etraflı: | 38 mm |
Katı Tungsten Karbid Burr Bits 3mm Nano Mavi Geliştirilmiş Yağlama Tasarımı ile Kaplı
| Modeli: | SA-41M DC,SB-41M DC,SC-41M DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 1,5 mm/2,5 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 6mm/11mm |
| Şaft Çapı: | 3 mm |
| etraflı: | 38 mm |