ΟΛΑ ΤΑ Προϊόντα
SH-5M AlTiN Coated Double Cut Carbide Burr για παρατεταμένη διάρκεια ζωής εργαλείου σε σκληρά υλικά
| Μοντέλο: | SH-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 77mm |
SL‑4M AlTiN επικαλυμμένη σφαιρική μύτη κωνική καρβιδίου για αλουμίνιο καμπύλη
| Μοντέλο: | SL-4M ΑΛ |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 28 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 73 χιλιοστά |
SN-4M Καρβιδίου Περιστροφικό Τρυπάνι με Επίστρωση AlTiN, Περιστροφικά Εργαλεία Τρυπανιών με Ανεστραμμένο Κωνικό Σχεδιασμό
| Μοντέλο: | SN-4M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 12,7 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 58 χιλιοστά |
Αξιόπιστα περιστρεφόμενα εργαλεία Burr Bits SE-5M AlTiN Coated Double Cut Carbide Burr
| Μοντέλο: | SE-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 67 χιλιοστά |
Αντι-Καρβίδιο Stick Burr τρυπάνι Bit 3mm Σκληρό Νάνο Μπλε επικαλυμμένο για πλαστική επιφάνεια
| Μοντέλο: | SC-41M DC, SB-41M DC, SC-41M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 1,5/2,5mm |
| Μήκος κοπής: | 6/11 ΜΜ |
| dia κνημών: | 3 χιλιοστά |
| Συνολικά: | 38 χιλιοστά |
Solids Tungsten Carbide Burr Bits 3mm Nano Blue Coated Με Ενισχυμένο Σχεδιασμό Λίπανσης
| Μοντέλο: | SA-41M DC,SB-41M DC,SC-41M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 1,5mm/2,5mm |
| Μήκος κοπής: | 6mm/11mm |
| dia κνημών: | 3 χιλιοστά |
| Συνολικά: | 38 χιλιοστά |