Keywords [ carbide burr tool ] match 338 προϊόντα.
SD-3M SC 1/4 ιντσών Σκανκ Στάναρτ Μπερ - Βορειοαμερικανικός εξοπλισμός συμβατός
| Μοντέλο: | SD-3M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 8 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 53 χιλιοστά |
SF-5ML6 Ειδικό εργαλείο στροφικής βούρτσας για βαθιές κοιλότητες μούχλας
| Μοντέλο: | SF - 5ML6 DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 175 χιλιοστά |
SD-5M D12.711 YG8 Προτύπο βαλφραμίου βολφραμίου με διάμετρο κοπής 12,7 mm για παραγωγή Custom Burr
| Μοντέλο: | SD-5M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 11 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 56mm |
SL-4M Ανοξείδωτα Τρυπάνια Κοπής Αποτελεσματική Λύση Υλικού Ανθεκτική στη Διάβρωση
| Μοντέλο: | SL-4M ST |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 28 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 73 χιλιοστά |
YG8 Tungsten Carbide Burr Bits SC-5M Rotary Burr Set for Aerospace Aluminum
| Μοντέλο: | SC-5M AL |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
Ακατέργαστο ημικατεργασμένο κενό καρβιδίου YG8 συγκολλημένο με ασήμι με διάμετρο κοπής 8mm για λείανση ακριβείας
| Μοντέλο: | SD-2M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 8 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 6.4mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 51 χιλιοστά |
Σετ καρβιδίου 10 τεμαχίων σε θήκη αλουμινίου, πολλαπλής κοπής, για διάφορες μεταλλικές εφαρμογές
| Μοντέλο: | SA-5M AL/ SB-5M SK/ SB-5M ST/ SF-5M ST/ SF-5M AL/ SG-5M SF/ SM-5M DM/ SM-5M AL/ SE-5M AL/ SD-5M SF |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 11/22/25 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 56/67/70 χλστ |
SM-5M Taper Carbide Rotary Burr Blank - 12.7mm Diameter για Προσαρμοσμένη λείανση δοντιών
| Μοντέλο: | SM-5M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 67 χιλιοστά |