Keywords [ carbide rotary burr set ] match 84 προϊόντα.
Φορητό Carbide 5 κομμάτια Rotary Burr Set Αλουμινίου Κουτί Ευέλικτο Δόντι Και Σχήμα Επιλογές
| Μοντέλο: | SA-2M CB/SD-5M AL/SE-3M SK/SG-3M SK/SK-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 8/9,6/12,7 χλστ |
| Μήκος κοπής: | 6,3/11/16/19 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 54/56/61/64 χλστ |
Σετ 10 Καρβιδίου Περιστροφικών Φρεζών με Προσαρμοσμένα Δόντια και Σχήματα για Μεταλλουργία
| Μοντέλο: | SL-4M AL/SM-5M SF/SB-5M DC/SA-5M DM/SC-5M DC/SA-5M AL/SF-5M DC/SF-5M SC/SF-5M ST/SG-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22/25/28 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 67/70/73 χλστ |
Βιομηχανικό Σετ Καρβιδίου Κόκκινου Κουτιού 5 Τεμαχίων Προσαρμόσιμο Βαθμού YG8
| Μοντέλο: | SH-5M DM/SF-5M ST/SC-5M DC/SG-5M DC/SE-5M DM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22/25/32 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 67/70/77 χλστ |
Πεντά κομμάτια αλτινένιο καλυμμένο διπλό κόψιμο καρβιδίου με 6 χιλιοστών άξονα σε θήκη αλουμινίου
| Μοντέλο: | SC-3M DC/SB-3M DC/SE-3M DC/SN-2M DC/SD-5M AL |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6/12,7 χλστ |
| Μήκος κοπής: | 9,5/11/16/19 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 55/56/61/64 χλστ |
Πολυδοντικό Carbide Burr Set, επικαλυμμένο με AlTiN, με διάμετρο κοπής 12,7 mm για βελτιωμένη αντοχή στην φθορά
| Μοντέλο: | SF-5M SK/SC-5M SC/SB-5M IN/SL-4M AL/SH-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25/28/32 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70/73/77 χλστ |
Σετ Φρεζών Καρβιδίου με Επίστρωση AlTiN Ανθεκτικό στη Φθορά και τη Θερμότητα 5 τεμαχίων σε Θήκη Αλουμινίου
| Μοντέλο: | SC-5M SC/SA-5M SF/SB-5M IN/SL-4M AL/SH-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25/28/32 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70/73/77 χλστ |
Σετ Φρεζών Καρβιδίου με Επίστρωση AlTiN 5 τεμαχίων με στέλεχος 6mm για Εργασία σε Πολλαπλά Υλικά σε Θήκη Αλουμινίου
| Μοντέλο: | SC-3M DC/SE-3M DC/SC-3M AL/SM-4M SF/SB-3M AL |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 16/19 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 61/64 χλστ |
Εγκατασκευή 10 τεμαχίων πολλαπλών διακοπών με κάλυψη AlTiN για την μεταλλουργία σε θήκη αλουμινίου
| Μοντέλο: | SB-3M DC/SA-3M IN/SA-3M SC/SC-3M DC/SF-5M AL/SF-5M DM/SF-5M DC/SG-5M DC/SG-5M SK/SL-4M AL |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6/12,7 χλστ |
| Μήκος κοπής: | 19/25/28 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 64/70/73 χλστ |
Αντίχρηστος μονοκόπημα Carbide Burr E12.72206 για την τελική επεξεργασία σκληρών υλικών
| Μοντέλο: | SE-5M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 67 χιλιοστά |
SA-5M карбиден ротационен бур с двойно рязане - за общо рязане на метал и повърхностна обработка
| Μοντέλο: | SA-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |