Keywords [ carbide rotary burr set ] match 84 προϊόντα.
Σετ καρβιδίου με διπλή κοπή 5 τεμαχίων με στέλεχος 6mm για εργασίες ακριβείας σε μέταλλο
| Μοντέλο: | SN-4M DM/SG-2M ST/SM-5M AL/SB-2M CB/SK-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 8/12,7 χλστ |
| Μήκος κοπής: | 6,3/12,7/19/22 χλστ |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 54/58/64/67 χλστ |
Σετ περιστροφικών φρεζών από σύνθετο υλικό 12mm 5 τεμαχίων, πολλαπλών σχημάτων, σετ συνδυασμού πολλαπλών χρήσεων
| Μοντέλο: | SA-5M DC,SB-5M SK, SC-5M DM,SF-5M AL,SL-4M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25/28mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70/73mm |
10 κομμάτια Tungsten Carbide Burr Set με διάμετρο κοπής 12,7 mm και άξονα 6 mm για προηγμένη μεταλλουργία
| Μοντέλο: | SM-5M DM, SG-5M SC, SM-5M SK, SM-5M DC, SE-5M DC, SF-5M AL, SH-5M DM, SH-5M SK, SB-5M SK, SF-5M INOX |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22/25/32 χλστ |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 67/70 χλστ |
5 κομμάτια Carbide Burr Kit με διάφορα σχήματα σε ανθεκτικό πλαστικό κιβώτιο και 6mm Shank
| Μοντέλο: | SG-5M SF,SF-5M DM,SC-5M AL,SA-5M DM,SA-5M AL |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
Σετ καρβιδίου 10 τεμαχίων σε θήκη αλουμινίου, πολλαπλής κοπής, για διάφορες μεταλλικές εφαρμογές
| Μοντέλο: | SA-5M AL/ SB-5M SK/ SB-5M ST/ SF-5M ST/ SF-5M AL/ SG-5M SF/ SM-5M DM/ SM-5M AL/ SE-5M AL/ SD-5M SF |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 11/22/25 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 56/67/70 χλστ |
SC-5M Μύλος Καρβιδίου με Σφαιρική Μύτη για Αλουμίνιο - C12.72506AL για Κατεργασία Καμπύλων Μαλακών Μετάλλων
| Μοντέλο: | SC-5M AL |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
Solids Tungsten Carbide Burr Bits 3mm Nano Blue Coated Με Ενισχυμένο Σχεδιασμό Λίπανσης
| Μοντέλο: | SA-41M DC,SB-41M DC,SC-41M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 1,5mm/2,5mm |
| Μήκος κοπής: | 6mm/11mm |
| dia κνημών: | 3 χιλιοστά |
| Συνολικά: | 38 χιλιοστά |
SD-5M Καρβιδίου Σχήμα Μπάλας Περιστροφικό Φρέζο - Χοντρή Μονή Κοπή για Καμπύλες Επιφάνειες και Ακατέργαστη Κατεργασία
| Μοντέλο: | SD-5M SK |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 11 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 56mm |
SA-5M Καρβιδικό κύλινδρο περιστρεφόμενο σχοινί - INOX κοπή για ανοξείδωτο Α12.72506 για γενική επεξεργασία
| Μοντέλο: | SA-5M ΕΙΣ |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SM-5M Σιδηροειδής κόψιμο καρβιδίου με κώνιο - Για την επεξεργασία της κλίσης και της τρύπας του χάλυβα
| Μοντέλο: | SM-5M ST |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 67 χιλιοστά |