Keywords [ carbide rotary burr set ] match 84 προϊόντα.
SC-5ZM Κύλινδρο με σφαίρα με μύτη από αλουμίνιο με κόψιμο καρβιδίου - C1225 AL
| Μοντέλο: | SC-5ZM AL |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12 mm |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
Αλουμινίου Cut Rotary Burr Set AITiN Επικάλυψη Καρβιδίου Στρίψιμο Bit SL-5M Αντίσταση σε υψηλές θερμοκρασίες
| Μοντέλο: | SL-5M ΑΛ |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 16 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 30 χλστ |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 75 χλστ |
SE-5ZM Τροχός Καρβιδίου Οβάλ Κοπής Διαμαντιού - E122006 Για Εργασίες Υψηλής Σκληρότητας
| Μοντέλο: | SE-5ZM DM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12 mm |
| Μήκος κοπής: | 20 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 65 χιλιοστά |
Αντι-Καρβίδιο Stick Burr τρυπάνι Bit 3mm Σκληρό Νάνο Μπλε επικαλυμμένο για πλαστική επιφάνεια
| Μοντέλο: | SC-41M DC, SB-41M DC, SC-41M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 1,5/2,5mm |
| Μήκος κοπής: | 6/11 ΜΜ |
| dia κνημών: | 3 χιλιοστά |
| Συνολικά: | 38 χιλιοστά |
10 τεμάχια Tungsten Carbide Burr Set με 6mm Shank
| Μοντέλο: | SA-5M AL/SA-5M SK/SA-5M INOX/SF-5M SK/SF-5M AL/SG-5M SC/SM-5M DC/SM-5M AL/SE-5M AL/SD-5M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 11/22/25 χλστ |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 556/67/70 χλστ |
Σετ 5 τεμαχίων από καρβίδιο βολφραμίου με στέλεχος 6mm – Κιτ πολλαπλών σχημάτων για μεταλλουργία
| Μοντέλο: | SL-4M INOX, SF-5M SK, SG-5M DC, SM-5M DC, SC-5M DM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22/25/28 χλστ |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 67/70/73 χλστ |
Σετ Φρεζών Καρβιδίου 5 τεμαχίων με Διάμετρο Κοπής 12,7mm και Στέλεχος 6mm για Μεταλλουργία
| Μοντέλο: | SB-5M ST,SG-5M DM,SH-5M AL,SC-5M AL,SL-4M ST |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25/28/32 χλστ |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70/73/77 χλστ |
Σετ καρβιδίου πολλαπλών σχημάτων 5 τεμαχίων με διάμετρο κοπής 12,7mm και στέλεχος 6mm για μεταλλουργία
| Μοντέλο: | SA-5M AL, SF-5M INOX, SF-5M AL, SH-5M SK, SB-5M AL |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22/25/32 χλστ |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 67/70/77 χλστ |
8 τεμάχια Tungsten Carbide Burr Set με 6mm Σκανκ για Επεξεργασία Μεταλλικών
| Μοντέλο: | SK-2M DC, SJ-2M SC, SN-4M DC, SF-3M SK, SH-3M SK, SF-1BM ST, SB-1BM CB, SC-1BM CB |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 6/8/9,6/12,7 χλστ |
| Μήκος κοπής: | 4/7/12.7/16/19 χλστ |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 49/52/58/61/64 χλστ |
5 τεμάχια τεμάχια βαλβιδίου βολφραμίου με διάμετρο κοπής 12,7 mm και άξονα 6 mm για μεταλλουργία
| Μοντέλο: | SB-5M ST/SC-5M AL/SG-5M DM/SL-4M SF/SH-5M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25/28/32 χλστ |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70/73/77 χλστ |