Keywords [ carbide rotary burr set ] match 84 προϊόντα.
Σετ περιστροφικών φρεζών καρβιδίου βολφραμίου 5 τεμαχίων με στέλεχος 6mm για γενική κατεργασία
| Μοντέλο: | SJ-5M SC/SK-5M DC/SG-3M SK/SN-4M DM/SE-3M SK |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6/12,7 χλστ |
| Μήκος κοπής: | 6,3/11/12,7/16/19 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 54/58/61/64 χλστ |
Σετ περιστροφικών γρέζιων καρβιδίου 5 τεμαχίων με διάμετρο κοπής 12,7mm και στέλεχος 6mm για μεταλλουργία
| Μοντέλο: | SL-4M ST/SM-5M IN/SF-5M IN/SE-5M AL/SG-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22/25/28 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 67/70/73 χλστ |
5 τεμάχια Carbide Rotary Burr Set με πολλαπλό σχήμα και κοπή για ακατέργαστες εργασίες - 6mm Shank Tungsten Carbide Burrs Kit
| Μοντέλο: | SE-3M SK/SA-2M CB/SG-3M SK/SJ-5M SC/SN-4M DM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 8/9,6/12,7 χλστ |
| Μήκος κοπής: | 11/12.7/16/19 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 56/58/61/64 χλστ |
Σετ από 5 Τρυπάνια Περιστροφικά από Καρβίδιο Τιτανίου με Στέλεχος 6mm για Αλουμίνιο, Μονής Κοπής, Διαμαντένια
| Μοντέλο: | SA-5M AL/SA-5M DM/SC-5M AL/SG-5M /SH-5M AL |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25/32mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70/77 χλστ |
Σετ Φρέζας Καρβιδίου Πολλαπλών Σχημάτων 5 τεμαχίων με Διάμετρο Κοπής 12,7mm για Μεταλλουργία
| Μοντέλο: | SD-5M DC/SK-5M SC/SJ-5M DM/SJ-5M SC/SN-4M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 6,3/11/12,7 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 54/56/58 χλστ |
Σετ περιστροφικών γρέζιων από καρβίδιο βολφραμίου 5 τεμαχίων με διάμετρο κοπής 12,7mm και στέλεχος 6mm για εργασίες σε πολλαπλά υλικά
| Μοντέλο: | SG-5M AL/SM-5M DM/SG-5M SC/SC-5M DM/SC-5M SF |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22/25mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 67/70 χλστ |
Εγκατάσταση περιστροφικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών
| Μοντέλο: | SG-5M SF,SC-5M AL,SF-5M AL,SA-5M SK,SA-5M DM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
5 τεμάχια βαλβίδιο βολφραμίου περιστρεφόμενο σχοινί σε αλουμινένιο περίβλημα για μεταλλουργία
| Μοντέλο: | SH-5M SC/SL-4M SF/SG-5M DM/SC-5M AL/SA-5M ST |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25/28/32 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70/73/77 χλστ |
5 τεμάχια φορητό Carbide Carving Burr Set Custom Shape Rotary Burr Drill Bit
| Μοντέλο: | SB-2M CB/SD-5M AL/SE-5M SK/SG-5M SK/SK-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 8/12,7 χλστ |
| Μήκος κοπής: | 6,3/11/19/22/25 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 54/56/64/67/70 χλστ |
Επαγγελματικό Σετ Φρεζών από Καρβίδιο Βολφραμίου 5 τεμαχίων Σετ Περιστροφικών Φρεζών από Καρβίδιο
| Μοντέλο: | SA-5M DC/ SB-5M DM/ SB-5M ST/ SC-5M DC/ SF-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |