Keywords [ extended length carbide burrs ] match 96 produkty.
SJ-5M 60° Frez trzpieniowy węglikowy z chwytem stożkowym, średnica cięcia 12,7 mm i materiał z węglika wolframu do niestandardowego szlifowania zębów
| Model: | SJ-5M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 11mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 58mm |
SL-2M Taper z Radius Carbide Rotary Burr Półwykończony z średnicą cięcia 8 mm do dostosowywalnego profilu zęba
| Model: | SL-2M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 8mm |
| Długość cięcia: | 22 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 67mm |
SC-1BM Frez trzpieniowy węglikowy z zaokrągloną czołową głowicą cylindryczną, średnica cięcia 6 mm, węglik spiekany klasy YG8
| Model: | SC-1BM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 6mm |
| Długość cięcia: | 16mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 61mm |
Wałek cylindryczny z zaokrąglonym czołem SC-2M z węglika spiekanego z średnicą cięcia 8 mm i gatunkiem YG8 do szlifowania niestandardowego
| Model: | SC-2M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 8mm |
| Długość cięcia: | 19 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 64 mm |
Wykorzystuje się go w procesie grzewania zębów.
| Model: | SD-1BM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 6mm |
| Długość cięcia: | 16mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 50mm |
SF-3M Radius Tree Shape Carbide Rotary Burr - 9,6mm Cut Diameter YG8 Grade Tungsten Carbide Semi-Finished Blank
| Model: | SF-3M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 19 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 64 mm |
Pusty trzpień freza węglikowego SF-2M o kształcie stożka z promieniem, średnicy cięcia 8 mm i gatunku YG8 do szlifowania niestandardowego
| Model: | SF-2M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 8mm |
| Długość cięcia: | 19 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 50mm |
Karbid obrotowy w kształcie drzewa o ostrym kształcie z średnicą cięcia 12,7 mm i karbid wolframowy YG8 do szlifowania zębów na zamówienie
| Model: | SF-5M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
Płomień w kształcie węglowodoru Rotary Burr Blank z średnicą cięcia 8 mm dla dostosowywalnego profilu zęba
| Model: | SH-2M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 8mm |
| Długość cięcia: | 19 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 64 mm |
Grot Carbide Kształt Płomienia z Średnicą Cięcia 9,6 mm do Dostosowywalnych Prac na Powierzchniach Zakrzywionych
| Model: | SH-3M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 19 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 64 mm |