Σετ Φρέζων από Καρβίδιο Τιτανίου 5 τεμαχίων με Διάμετρο Κοπής 12,7mm και Στέλεχος 6mm για Εργασίες Μεταλλοτεχνίας Ακριβείας
| Μοντέλο: | SN-4M SC/SJ-5M SF/SJ-5M DM/SK-5M SC/SD-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 6,3/11/12,7 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 54/56/58 χλστ |
Σετ Φρεζών Καρβιδίου με Επίστρωση AlTiN Ανθεκτικό στη Φθορά και τη Θερμότητα 5 τεμαχίων σε Θήκη Αλουμινίου
| Μοντέλο: | SC-5M SC/SA-5M SF/SB-5M IN/SL-4M AL/SH-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25/28/32 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70/73/77 χλστ |
Σετ περιστροφικών φρεζών καρβιδίου βολφραμίου 5 τεμαχίων με διάμετρο κοπής 12,7mm και στέλεχος 6mm για κατεργασία πολλαπλών υλικών
| Μοντέλο: | SM-5M ST/SG-5M DM/SC-5M DM/SF-5M IN/SL-4M ST |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22/25/28 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 67/70/73 χλστ |
Σετ περιστροφικών γρέζιων από καρβίδιο βολφραμίου 5 τεμαχίων με διάμετρο κοπής 12,7mm και στέλεχος 6mm για εργασίες σε πολλαπλά υλικά
| Μοντέλο: | SG-5M AL/SM-5M DM/SG-5M SC/SC-5M DM/SC-5M SF |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22/25mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 67/70 χλστ |
5 τεμάχια βαλβίδιο βολφραμίου περιστροφικό σχήμα με πολλαπλή κοπή για γενικές μεταλλικές εργασίες σε θήκη αλουμινίου
| Μοντέλο: | SA-2M CB/SE-3M SK/SG-3M SK/SJ-5M SC/SN-4M DM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 8/9,6/12,7 χλστ |
| Μήκος κοπής: | 11/12.7/16/19 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 58/61/64 χλστ |
Σετ περιστροφικών φρεζών καρβιδίου βολφραμίου 5 τεμαχίων με διάμετρο κοπής 12,7mm και στέλεχος 6mm για ευέλικτη μεταλλουργία
| Μοντέλο: | SA-5M SC/SB-5M DC/SC-5M DC/SE-5M DC/SF-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22/25mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 67/70 χλστ |
SC-1BM C0616 Ασημένιο συγκολλημένο καρβίδιο Burr Preform με διάμετρο κοπής 6 mm και βαθμό YG8 για προσαρμοσμένη άλεση
| Μοντέλο: | SC-1BM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 6mm |
| Μήκος κοπής: | 16 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 61 χιλιοστά |
5 τεμάχια Carbide Rotary Burr Set με πολλαπλό σχήμα και κοπή για ακατέργαστες εργασίες - 6mm Shank Tungsten Carbide Burrs Kit
| Μοντέλο: | SE-3M SK/SA-2M CB/SG-3M SK/SJ-5M SC/SN-4M DM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 8/9,6/12,7 χλστ |
| Μήκος κοπής: | 11/12.7/16/19 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 56/58/61/64 χλστ |
5 τεμάχια πολλαπλής κοπής καρβιδίου περιστρεφόμενο σχοινί με υλικό καρβιδίου βολφραμίνης και 6 mm άξονα για διάφορες εργασίες επεξεργασίας
| Μοντέλο: | SN-4M DM/SG-2M ST/SM-5M AL/SB-2M CB/SK-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 8/12,7 χλστ |
| Μήκος κοπής: | 6,3/12,7/19/22 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 54/58/64/67 χλστ |
Σετ 5 τεμαχίων περιστροφικών σμυριδοτροχών από καρβίδιο βολφραμίου με διπλή σχεδίαση κοπής και διάμετρο κοπής 12,7mm για μεταλλουργία
| Μοντέλο: | SA-5M DC/SG-5M DC/SF-5M DC/SM-5M DC/SL-4M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22/25/28 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 67/70/73 χλστ |