SG-15M Σφιχτό δέντρο καρβιδίου Burr κενό - 19 mm διάμετρος κεφαλιού για προσαρμοσμένη άλεση
| Μοντέλο: | SG-15M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 19 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 38 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 83mm |
SM-5M Taper Carbide Rotary Burr Blank - 12.7mm Diameter για Προσαρμοσμένη λείανση δοντιών
| Μοντέλο: | SM-5M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 67 χιλιοστά |
Σετ καρβιδίου 10 τεμαχίων σε θήκη αλουμινίου, πολλαπλής κοπής, για διάφορες μεταλλικές εφαρμογές
| Μοντέλο: | SA-5M AL/ SB-5M SK/ SB-5M ST/ SF-5M ST/ SF-5M AL/ SG-5M SF/ SM-5M DM/ SM-5M AL/ SE-5M AL/ SD-5M SF |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 11/22/25 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 56/67/70 χλστ |
YG8 Καρβιδένια Ραβδωτή Προμορφή Συγκολλημένη με Αργυρό με Διάμετρο Κοπής 12,7mm για Ειδική Λείανση
| Μοντέλο: | SL-4M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 28 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 73 χιλιοστά |
ΥΓ8 Ασημένιο Συσσωματωμένο Καρβιδικό Burr Preform με διάμετρο κοπής 10 mm για παραγωγή Custom Burr
| Μοντέλο: | SD-3ZM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 10 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 9 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 54 χιλιοστά |
YG8 Tungsten Carbide Preform με διάμετρο κοπής 19mm και συγκολλημένο με ασήμι για παραγωγή προσαρμοσμένων φρεζών
| Μοντέλο: | SG-7M8 |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 19 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
Πέντε κομμάτια AlTiN επικαλυμμένο Carbide Burr Set
| Μοντέλο: | SH-5M DC/SB-5M IN/SA-5M SF/SC-5M SC/SL-4M AL |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 8/9,6/12,7 χλστ |
| dia κνημών: | 25/28/32 χλστ |
| Συνολικά: | 70/73/77 χλστ |
Σετ Φρεζών 10 τεμαχίων σε θήκη αποθήκευσης – Απαραίτητο κιτ για φινίρισμα μετάλλων
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
|---|---|
| Μήκος κοπής: | 8/9,6/12,7 χλστ |
| dia κνημών: | 6,3/11/12,7/19/32 χλστ |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
| Τομή: | μονό, μονό χοντρό, ατσάλι, τσιπθραύστη, μονό λεπτό |
Σετ 5 Τρυπανιών Περιστροφικών - Σετ Εκκίνησης με Βασικά Σχήματα
| Μοντέλο: | SA-5M DM/SA-5M AL/SC-5M AL/SF-5M DM/SG-5M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
10 τεμάχια TiAlN επικαλυμμένο στρογγυλό σχοινί
| Μοντέλο: | SB-3M DC/SA-3M IN/SA-3M SC/SC-3M DC/SF-5M AL/SF-5M DM/SF-5M DC/SG-5M DC/SG-5M SK/SL-4M AL |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6/12,7 χλστ |
| Μήκος κοπής: | 119/25 χλστ |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 64/70 χλστ |