5 τεμάχια Carbide Rotary Burr Set με διάμετρο κοπής 12,7 mm και άξονα 6 mm για εργασία με πολλά υλικά
| Μοντέλο: | SB-5M ST/SC-5M AL/SG-5M DM/SL-4M SF/SH-5M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25/28/32 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 54/58/70/77 χλστ |
Σετ περιστροφικών γρέζιων από καρβίδιο βολφραμίου 5 τεμαχίων με διάμετρο κοπής 12,7mm και στέλεχος 6mm για εργασίες σε πολλαπλά υλικά
| Μοντέλο: | SB-5M ST/SG-5M DM/SH-5M AL/SC-5M AL/SL-4M ST |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25/28/32 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70/73/77 χλστ |
SG-1BM G0616 Πρόπλασμα από παρθένο καρβίδιο του βολφραμίου – Ημικατεργασμένο καρβιδένιο τρυπάνι κολλημένο με ασήμι με διάμετρο κοπής 6mm
| Μοντέλο: | SG-1BM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 6mm |
| Μήκος κοπής: | 16 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 61 χιλιοστά |
SF-5M F12.725 Virgin Tungsten Carbide Preform με διάμετρο κοπής 12,7 mm και ασημένια συγκολλημένη για παραγωγή Burr
| Μοντέλο: | SF-5M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
Σετ περιστροφικών φρεζών καρβιδίου βολφραμίου 5 τεμαχίων με στέλεχος 6mm για γενική κατεργασία
| Μοντέλο: | SJ-5M SC/SK-5M DC/SG-3M SK/SN-4M DM/SE-3M SK |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6/12,7 χλστ |
| Μήκος κοπής: | 6,3/11/12,7/16/19 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 54/58/61/64 χλστ |
SH-5ZM H1232 Ακατέργαστο Καρβίδιο Βολφραμίου – Περιστροφικό Φρέζας Συγκολλημένο με Ασήμι με Διάμετρο Κοπής 12mm
| Μοντέλο: | SH-5ZM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12 mm |
| Μήκος κοπής: | 32 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 77mm |
Σετ περιστροφικών γρέζιων καρβιδίου 5 τεμαχίων με διάμετρο κοπής 12,7mm και στέλεχος 6mm για μεταλλουργία
| Μοντέλο: | SL-4M ST/SM-5M IN/SF-5M IN/SE-5M AL/SG-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22/25/28 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 67/70/73 χλστ |
Ημιτελές Κενο Καρβιδίου Βολφραμίου SH-2M με Συγκόλληση Αργύρου και Διάμετρο Κοπής 8mm
| Μοντέλο: | SH-2M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 8 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 19 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 64 χιλιοστά |
Σετ περιστροφικών φρεζών καρβιδίου βολφραμίου 5 τεμαχίων με διάμετρο κοπής 12,7mm και στέλεχος 6mm για μεταλλουργία
| Μοντέλο: | SH-5M AL/SL-4M SF/SG-5M DM/SB-5M ST/SC-5M AL |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25/28/32 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70/73/77 χλστ |
Σετ Φρέζες από Καρβίδιο Τιτανίου με Στέλεχος 6mm, Διάμετρο Κοπής 12,7mm και Πολλαπλά Σχήματα και Κοπές για Μεταλλουργία
| Μοντέλο: | SL-4M ST/SF-5M IN/SG-5M DC/SM-5M ST/SC-5M DM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22/25/28 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 67/70/73 χλστ |