5 τεμάχια τεμάχια βαλβιδίου βολφραμίου με διάμετρο κοπής 12,7 mm και άξονα 6 mm για μεταλλουργία
| Μοντέλο: | SB-5M ST/SC-5M AL/SG-5M DM/SL-4M SF/SH-5M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25/28/32 χλστ |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70/73/77 χλστ |
Σετ 5 τεμαχίων με καρβιδίου βολφραμίου, διάμετρος κοπής 12,7mm, με στέλεχος 6mm για μεταλλουργία
| Μοντέλο: | SH-5M AL,SL-4M SF,SG-5M DM,SB-5M ST,SC-5M AL |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25/28/32 χλστ |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70/73/77 χλστ |
Σετ Φρεζών Καρβιδίου 5 τεμαχίων με Διάμετρο Κοπής 12,7mm και Στέλεχος 6mm για Μεταλλουργία
| Μοντέλο: | SB-5M ST,SG-5M DM,SH-5M AL,SC-5M AL,SL-4M ST |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25/28/32 χλστ |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70/73/77 χλστ |
SA-2ZM Κυλινδρικό Καρβιδένιο Φρέζα Κενό με Διάμετρο Κεφαλής 8mm για Ειδική Λείανση Δοντιών σε Υλικό Καρβιδίου Βολφραμίου
| Μοντέλο: | SA-2ZM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 8 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 20 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 65 χιλιοστά |
SG-15M G1938 YG8 Πρωτότυπο καρβιδίου του βολφραμίνου διαμέτρου κοπής 19 mm Ασημένιο συγκολλημένο ημιτελές μπουρ
| Μοντέλο: | SG-15M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 19 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 38 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 83mm |
SD-5M D12.711 YG8 Προτύπο βαλφραμίου βολφραμίου με διάμετρο κοπής 12,7 mm για παραγωγή Custom Burr
| Μοντέλο: | SD-5M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 11 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 56mm |
SA-3ZM Καρβιδίου Μύλος Κενός με Διάμετρο Κεφαλής 10mm για Προσαρμόσιμο Προφίλ Δοντιών και Τύπο Συγκόλλησης Αργύρου
| Μοντέλο: | SA-3ZM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 10 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 20 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 65 χιλιοστά |
YG8 Grade Tungsten Carbide Preform με διάμετρο κοπής 6mm και συμπαγή τύπο για παραγωγή custom burr
| Μοντέλο: | SK-1BM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 6mm |
| Μήκος κοπής: | 3 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 50 χλστ |
Προτύπο βαλφτίνης βαλφτίνης κλάσης YG8 με διάμετρο κοπής 12,7 mm και ασημένιο συγκολλημένο για παραγωγή Custom Burr
| Μοντέλο: | SE-5M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 67 χιλιοστά |
SD-5M Semi-Finished Carbide Burr Ball Shape με διάμετρο κεφαλής 12,7mm και ποιότητα YG8 για προσαρμοσμένη λείανση δοντιών
| Μοντέλο: | SD-5M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 11 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 56mm |