YG8 Βαθμός Ημιτελές Καρβιδίου Φρέζας Προ-μορφοποιημένο με Διάμετρο Κοπής 6mm και Συμπαγή Τύπο για Ειδικά Εργαλεία
| Μοντέλο: | SJ-1BM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 6mm |
| Μήκος κοπής: | 5mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 50 χλστ |
SE-2M E0815 8mm Διάμετρος Κοπής Προσχέδιο από Καρβίδιο Τυγχαστενίου για Ειδική Λείανση Δοντιών Ημιτελές Καρβιδένιο Φρέζα
| Μοντέλο: | SE-2M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 8 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 15 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 60 χιλιοστά |
SD-3M Σφαίρα σχήμα Καρβιδίου Burr κενό με διάμετρο κεφαλιού 9,6 mm και βαθμό YG8 για εσωτερικές γωνίες
| Μοντέλο: | SD-3M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 8 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 53 χιλιοστά |
Στρογγυλό Καρβιδίου Στρογγυλό Καρβιδίου με Διάμετρο Κεφαλής 8mm και Βαθμό YG8 για Προσαρμοσμένη Λείανση
| Μοντέλο: | SE-2M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 8 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 15 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 60 χιλιοστά |
60° Countersink Carbide Burr Blank με διάμετρο κεφαλιού 6 mm και βαθμό YG8 για προσαρμοσμένη άλεση
| Μοντέλο: | SJ-1BM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 6mm |
| Μήκος κοπής: | 5mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 51 χιλιοστά |
SE-5M Οβάλ συγκολλημένο ημιτελές κάρβινου με διάμετρο 12,7 mm για σφυρηλάτηση δοντιών
| Μοντέλο: | SE-5M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 67 χιλιοστά |
SK-1BM 90° Countersink Carbide Burr Blank με διάμετρο κεφαλιού 6 mm και βαθμό YG8 για προσαρμοσμένη άλεση
| Μοντέλο: | SK-1BM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 6mm |
| Μήκος κοπής: | 3 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 50 χλστ |
SL-4M Radius Taper Carbide Burr Blank για την εξατομικευμένη τριβή δοντιών σε βαλφραμίνη βαλφραμίνης κλάσης YG8
| Μοντέλο: | SL-4M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 28 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 73 χιλιοστά |
SF-5ZM Radius Tree Carbide Burr Blank με κεφαλή 12 mm και άξονα 6 mm για προσαρμοσμένη άλεση
| Μοντέλο: | SF-5ZM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12 mm |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
Κενό καρβιδίου σε σχήμα φλόγας με διάμετρο κεφαλής 12,7mm για προσαρμοσμένη λείανση δοντιών - Τύπος συγκόλλησης αργύρου
| Μοντέλο: | SH-5M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 32 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 77mm |