5-częściowy zestaw zębów z węglanu wolframu o średnicy cięcia 12,7 mm i szczycie 6 mm do precyzyjnej obróbki metalu
| Model: | SN-4M SC/SJ-5M SF/SJ-5M DM/SK-5M SC/SD-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 6,3/11/12,7 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 54/56/58 mm |
5-częściowy powlekany AlTiN, odporny na zużycie i ciepło, w aluminium
| Model: | SC-5M SC/SA-5M SF/SB-5M IN/SL-4M AL/SH-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25/28/32 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70/73/77 mm |
5-częściowy zestaw frezów obrotowych z węglika spiekanego o średnicy cięcia 12,7 mm i trzpieniu 6 mm do obróbki wielomateriałowej
| Model: | SM-5M ST/SG-5M DM/SC-5M DM/SF-5M IN/SL-4M ST |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 22/25/28mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 67/70/73 mm |
5-częściowy zestaw frezów obrotowych z węglika spiekanego o średnicy cięcia 12,7 mm i trzpieniu 6 mm do pracy z wieloma materiałami
| Model: | SG-5M AL/SM-5M DM/SG-5M SC/SC-5M DM/SC-5M SF |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 22/25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 67/70 mm |
5-częściowy zestaw frezów obrotowych z węglika spiekanego z wielozaciskowym ostrzem do ogólnej obróbki metali w aluminiowej walizce
| Model: | SA-2M CB/SE-3M SK/SG-3M SK/SJ-5M SC/SN-4M DM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 8/9,6/12,7 mm |
| Długość cięcia: | 11/12,7/16/19mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 58/61/64 mm |
5-częściowy zestaw frezów obrotowych z węglika spiekanego o średnicy cięcia 12,7 mm i trzpieniu 6 mm do wszechstronnej obróbki metali
| Model: | SA-5M SC/SB-5M DC/SC-5M DC/SE-5M DC/SF-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 22/25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 67/70 mm |
SC-1BM C0616 Srebrny lutowany węglik spiekany do szlifowania z 6mm średnicą cięcia i gatunkiem YG8 do niestandardowego szlifowania
| Model: | SC-1BM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 6mm |
| Długość cięcia: | 16mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 61mm |
5-częściowy zestaw frezów obrotowych z węglika spiekanego o wielu kształtach i nacięciach do prac zgrubnych - trzpień 6 mm
| Model: | SE-3M SK/SA-2M CB/SG-3M SK/SJ-5M SC/SN-4M DM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 8/9,6/12,7 mm |
| Długość cięcia: | 11/12,7/16/19 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 56/58/61/64 mm |
5-częściowy zestaw frezów węglikowych wieloostrzowych z węglika spiekanego i chwytem 6 mm do różnych zadań obróbczych
| Model: | SN-4M DM/SG-2M ST/SM-5M AL/SB-2M CB/SK-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 8/12,7 mm |
| Długość cięcia: | 6,3/12,7/19/22 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 54/58/64/67 mm |
5-częściowy zestaw frezów obrotowych z węglika spiekanego z podwójnym nacięciem i średnicą cięcia 12,7 mm do obróbki metali
| Model: | SA-5M DC/SG-5M DC/SF-5M DC/SM-5M DC/SL-4M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 22/25/28mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 67/70/73 mm |