Σετ καρβιδίου 10 τεμαχίων σε θήκη αλουμινίου - Συνδυασμός πολλαπλών κοπών για DIY για ευέλικτη χρήση
| Μοντέλο: | SK-5M SC/SJ-5M SC/SN-4N SC/SF-3M SK/SG-3M SK/SG-2M ST/SB-2M CB/SC-2M CB/SH-5M SK/SH-5M SF |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 8/9,6/12,7 χλστ |
| Μήκος κοπής: | 6,3/11/12,7/19/32 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 54/58/64/77 χλστ |
SL-3ZM L1025 Παρθένος Καρβιδικός Προσχηματισμός
| Μοντέλο: | SL-3ZM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 10 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SL-2M L0822 Ασημένια σιδηρούχα κενά ∙ ημιτελή για παρασκευή εργαλείων
| Μοντέλο: | SL-2M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 8 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 67 χιλιοστά |
SL-1BM L0616 Προδιαμορφωμένο Σκληρής Συγκόλλησης Αργύρου – Ημικατεργασμένο για Παραγωγή Γρέζιας
| Μοντέλο: | SL-1BM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 6mm |
| Μήκος κοπής: | 16 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 61 χιλιοστά |
SJ-5M J12.711 Παρθένος Καρβιδικός Προτύπος ∙ Ασημένια συγκολλημένη, ημιτελής για την παραγωγή Burr
| Μοντέλο: | SJ-5M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 11 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 56mm |
Εγκατασκευή 10 τεμαχίων πολλαπλών διακοπών με κάλυψη AlTiN για την μεταλλουργία σε θήκη αλουμινίου
| Μοντέλο: | SB-3M DC/SA-3M IN/SA-3M SC/SC-3M DC/SF-5M AL/SF-5M DM/SF-5M DC/SG-5M DC/SG-5M SK/SL-4M AL |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6/12,7 χλστ |
| Μήκος κοπής: | 19/25/28 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 64/70/73 χλστ |
Σετ περιστροφικών φρεζών καρβιδίου βολφραμίου 5 τεμαχίων με διάμετρο κοπής 12,7mm και στέλεχος 6mm για μεταλλουργία
| Μοντέλο: | SA-5M DM/SA-5M AL/SC-5M AL/SF-5M DM/SG-5M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
Πεντα-τμήματα πολυ-κόπτης καρβιδίου με διάμετρο κόψιμο 12,7 mm για την τελική κατασκευή μετάλλων
| Μοντέλο: | SH-5M DC/SB-5M IN/SA-5M SF/SC-5M SC/SL-4M AL |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25/28/32 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70/73/77 χλστ |
Πεντά κομμάτια αλτινένιο καλυμμένο διπλό κόψιμο καρβιδίου με 6 χιλιοστών άξονα σε θήκη αλουμινίου
| Μοντέλο: | SC-3M DC/SB-3M DC/SE-3M DC/SN-2M DC/SD-5M AL |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6/12,7 χλστ |
| Μήκος κοπής: | 9,5/11/16/19 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 55/56/61/64 χλστ |
Σετ Φρεζών Καρβιδίου με Επίστρωση AlTiN 5 τεμαχίων με στέλεχος 6mm για Εργασία σε Πολλαπλά Υλικά σε Θήκη Αλουμινίου
| Μοντέλο: | SC-3M DC/SE-3M DC/SC-3M AL/SM-4M SF/SB-3M AL |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 16/19 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 61/64 χλστ |