ΟΛΑ ΤΑ Προϊόντα
Μύτες Λειαντήρα Μήκους 5M με Υλικό Βολφραμίου Καρβιδίου
| Μοντέλο: | SE-5ML6 DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 172mm |
SC-3ML6 Μεγάλη εμβέλεια Carbide Burr Set Deep Narrow Slot Precision Machining
| Μοντέλο: | SC - 3ML6 DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 19 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 169 χλστ |
150mm Επεκτεινόμενη Λαβή Διπλής Κοπής Φρέζα SB-3ML6 Αποδοτικό Εργαλείο για Επεξεργασία Υλικών
| Μοντέλο: | SB-3ZML6 DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 10 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 20 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 170 χλστ |
SD-1BML6 Καρβιδένια Φρέζες Μακριάς Λαβής, Καρβίδιο Βολφραμίου για Κατεργασία Κοιλοτήτων Ακριβείας
| Μοντέλο: | SD-1BML DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 6mm |
| Μήκος κοπής: | 5mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 155 mm |
SB-3ML6 Επεκτεινόμενες σφραγίδες καρβιδίου για ανθεκτική στη διάβρωση εσωτερική γυάλωση τοίχων
| Μοντέλο: | SB-3ZML6 DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 10 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 20 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 170 χλστ |
SA-3ML6 DC Extra Long Shank Deep Hole Burr 150mm μήκος για εσωτερική επεξεργασία
| Μοντέλο: | SA-3ML6 DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 19 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 169 χλστ |
Ανθεκτικά Καρβιδένια Φρέζες Εξαιρετικά Μακριές με Μακριά Λαβή Burr Bits SF-3ML6 Για Ναυπηγική
| Μοντέλο: | SF-3ML6 DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 19 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 169 χλστ |
Διπλή κοπή με μακρύ εύρος Carbide Burr SC-5ML6 Γλυπτική ακρίβειας σε στενούς χώρους
| Μοντέλο: | SC-5ML6 DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 175 χιλιοστά |
SD-3ML6 割刀式不锈钢加长柄 YG7 级
| Μοντέλο: | SD-3ML6 DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 8 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 158 χιλιοστά |