ΟΛΑ ΤΑ Προϊόντα
SG-2ML6 150mm Σκανκ Ποντάρισμα Single Cut Carbide Burr για βαθιές αυλακώσεις και κοφτερές γωνίες
| Μοντέλο: | SG-2ML6 SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 8 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 19 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 169 χλστ |
SM-5ML6 Δύο κόμματα με διπλό κόψιμο για την επεξεργασία βαθειών οπών και πλαγιών
| Μοντέλο: | SM-5ML6 DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 172mm |
SG-5ML6 Δύο κόψιμα κυλιόμενα μπουρ 150 mm για βαθιά κοιλότητα και σύνθετες εργασίες με όρια
| Μοντέλο: | SG-5ML6 DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 175 χιλιοστά |
SF-5ML6 Φρέζα διπλής κοπής με μακριά λαβή - 150mm λαβή για ευέλικτη εργασία σε βαθιές οπές και κοιλότητες
| Μοντέλο: | SF-5ML6 DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 175 χιλιοστά |
SB-5ML6 Μακρύς Καρβιδένιος Τρυπάνι Διπλής Κοπής 150mm Στέλεχος για Βαθιές Κοιλότητες και Εκτεταμένη Προσέγγιση
| Μοντέλο: | SB-5ML6 DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 175 χιλιοστά |
Κύλινδρο Μεγάλο Σκανκ Καρβιδίου Burrs Ασημένιο Braze Τύπος SC-5M Αποτελεσματική υψηλή απόδοση
| Μοντέλο: | SC-5ML6 DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 175 χιλιοστά |
Карбиден бур с дълъг джолан SL-4ML6 DC тип дърво с двойно рязане за работа в дълбоки кухини
| Μοντέλο: | SL-4ML6 DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 28 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 178 χιλιοστά |
SD-5ZML6 Δύσκολο σχήμα σφαίρας για εργασίες βαθιάς κοιλότητας
| Μοντέλο: | SD-5ZML6 DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12 mm |
| Μήκος κοπής: | 10.8mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 161 χιλιοστά |
Αντι-δονήσεις μακράς ράβδου Carbide Burrs SA-5ML6 Σχεδιασμός αποσβεστικής βελτιώνει τη σταθερότητα της μηχανικής
| Βαθμός: | Yg8 |
|---|---|
| Μοντέλο: | SA-5ML6 DC |
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
SF-5 Διπλό κόψιμο επέκτασης σχοινιάς Burr βαθιά τρύπα και εσωτερική επεξεργασία σωλήνα
| Μοντέλο: | SF-5ML DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 175 χιλιοστά |